W drodze po sukces…

Możliwość komentowania W drodze po sukces… została wyłączona Aktualności, Biznes, firma tygodnia, TOP Manager

Nagrody Menedżer Roku zostały przyznane! Otrzymali je Mariusz Zawadzki i Adam Jeż na Gali upamiętniającej 30 Lat Wolności RP. Firma carSolutions została nagrodzona w kategorii Wybitna Firma

Po lewej stronie Prezes, Pan Mariusz Zawadzki, po prawej Wiceprezes, Pan Adam Jeż

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości jest realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości jest nagrodą rangi krajowej, ma ona celu wyróżniać oraz promować firmy i instytucje, które mogą być inspiracją i drogowskazem dla innych.
Firma carSolutions z pewnością może być wzorem dla przedsiębiorców marzących o błyskawicznym rozwoju firmy. Mariusz Zawadzki, prezes zarządu carSolutions oraz Adam Jeż, wiceprezes założyli Spółkę w 2015 roku. Wcześniej zdołali zdobyć wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Mariusz Zawadzki pierwsze kroki w zawodzie stawiał w salonie samochodowym w Dusseldorfie, dzięki temu poznał niemiecki rynek sprzedaży aut. U autoryzowanego dealera Lexusa szybko stał się filarem zespołu handlowego dzięki charyzmie oraz znajomości branży. Adam Jeż, wiceprezes zarządu – pracował dla marek Ford, KIA, Volvo w salonach samochodowych i sprawdził się jako lider zespołu. Jego profesjonalizm i zamiłowanie do motoryzacji pozwoliło mu osiągnąć wysoką pozycję w tej branży oraz status eksperta. Wspólna pasja współwłaścicieli pozwoliła na stworzenie nowej jakości i brendu, którym jest carSolutions. Oboje pracują nad stworzeniem marki, która stała się rozpoznawalna na rynku Europejskim i postrzegana jest jako niekwestionowany lider.


carSolutions sprzedaje samochody nowe w hurtowych ilościach dla dealerów autoryzowanych, nieautoryzowanych i brokerów w całej Europie. Ofertę stanowią samochody różnych marek, aby spełnić wszelkie potrzeby klienta.
Dzięki działaniom na arenie międzynarodowej i wyszukiwaniu wyjątkowo atrakcyjnych ofert firma jest w stanie zaproponować konkurencyjną cenę.
carSolutions w ciągu zaledwie 4 lat wypracowała silną pozycję na rynku i uznanie wśród klientów. Potwierdzeniem sukcesu są liczne nagrody i wyróżnienia gospodarcze takie jak Diament Polskiego Eksportu 2018, Gepard Biznesu, Firma Roku, czy Brylant Polskiej Gospodarki otrzymane w 2019.
Już po raz drugi Spółka zdobyła też tytuł Światowa Firma. W ten sposób Gremium Instytutu Europejskiego Biznesu w VII edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2019 nagrodził carSolutions za działalność na zagranicznych rynkach. Ilość przyznanych wyróżnień jest potwierdzeniem, iż carSolutions spełnia najwyższe standardy zarządzania firmą. Od 2018 roku carSolutions może posługiwać się Certyfikatem ISO 9001:2015 co jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych usług  www.carsolutions.pl

Gdzie leży tajemnica sukcesu firmy?
Poprzez implementację innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnemu zarządzaniu Spółka zdobywa szczyty zawodowe. O satysfakcji klienta decyduje starannie zaplanowany proces zakupowy. Firma jest w stanie zrealizować każde zlecenie na daną markę, model oraz dodatkowe wyposażenie. Aby klient czuł się komfortowo przydzielany jest do zamówienia opiekun transakcji, który na bieżąco informuje o etapach realizacji. Po otrzymaniu od dostawcy kompletu dokumentów, firma informuje klienta o gotowości towaru i możliwości finalizacji transakcji. Zgodnie ze standardami carSolutions zamówienie jest zawsze finalizowane w terminie. Poprzez dywersyfikację dostaw towar od momentu gotowości może być dostarczony do klienta nawet w ciągu 3-5 dni roboczych. Zarządzający stawiają na przejrzystość współpracy i jasność komunikacji, liczy się klient i jego zadowolenie z jakości usług. Dzięki tym założeniom carSolutions zostało zauważone i przyjęte do E.A.I.V.T. (Europejskiego Stowarzyszenia Niezależnych Sprzedawców Samochodów) oraz BVFK (Niemieckiego Zrzeszenia Sprzedawców Samochodów). Fundamentem sukcesu jest ciężka i konsekwentna praca oraz chęć całkowitej zmiany podejścia do klienta poprzez rewolucyjne postrzeganie rynku motoryzacyjnego. Tu klient jest kluczem i chęć sprostania jego oczekiwaniom, to prawdziwy motor napędowy oraz tajemnica tego sukcesu.

Takim kluczem, który otwiera kolejne drzwi do zdobycia rynku, nie tylko Europejskiego, ale też rodzimego, było otwarcie salonu samochodowego NoweUżywane w 2017. Była to chęć trafienia nie tylko do zagranicznych hurtowych klientów, ale także do indywidualnego krajowego odbiorcy. Klient ma możliwość wyboru z szerokiej gamy marek i modeli samochodów nowych i używanych. Każdy samochód, który trafia do Salonu jest sprawdzany przez specjalistę i ma uregulowany status prawny oraz dostępną pełną historię. www.noweuzywane.eu
Założeniem Prezesów carSolutions jest ciągłe szukanie kolejnych innowacyjnych rozwiązań w drodze do doskonałości i osiąganie kolejnych szczytów zawodowych.

„carSolutions zrodziło się z miłości do samochodów i pasji do motoryzacji.”