O nas

Nasza misja i wartości

Tworzymy wydawnictwo wspierające rozwój przedsiębiorczości i samorządności w Polsce. Popularyzujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania w gospodarce, jednostkach samorządu terytorialnego, promujemy ludzi wybitnych, kreatywnych. Zależy nam na rozwoju polskiego kapitału, jego ekspansji zagranicznej, korzystnej współpracy z kapitałem zagranicznym.
Swoją misję realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik komunikacyjnych i w oparciu o najwyższe standardy dziennikarstwa.
Stoimy po stronie przedsiębiorców, przedsiębiorczości i innowacyjności!

O nas

Prasa Dolnośląska jest wydawcą magazynu biznesowego: „Kapitał Polski” oraz biznesowych serwisów internetowych: kapitalpolski.pl, kapitaldolnoslaski.pl.
Czasopismo kolportowane wspólnie z jednym z największych opiniotwórczo-biznesowych dzienników w Polsce – „Dziennikiem Gazetą Prawną”.
Zajmujemy się tematyką gospodarczą i samorządową. Opisujemy najważniejsze wydarzenia z tych obszarów, przedstawiamy sylwetki i opinie wybitnych przedsiębiorców, samorządowców, naukowców.
Patronujemy najważniejszym wydarzeniom biznesowym i samorządowym w regionach.
Naszą grupą docelową są przedsiębiorcy, menedżerowie, samorządowcy, ludzie interesujący się gospodarką, innowacjami, rozwojem samorządności w Polsce.
Nasze czasopisma i serwisy online powstają przy współpracy z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców, samorządami, firmami, przedstawicielami świata nauki.