MYONI GROUP- Deweloper do zadań specjalnych

Możliwość komentowania MYONI GROUP- Deweloper do zadań specjalnych została wyłączona firma tygodnia, Mieszkania

Wszystko zaczęło się w 1993 roku. Andrzej Piliszek wrócił do Polski po  2- letnim pobycie we Francji. Pracował tam jako inżynier budowy przy budowie Noga Hilton Hotel  w Cannes oraz w Annecy przy budowie kolektora wodnego. Po powrocie narodziło się pytanie: co robić dalej? Jak sam mówi pomysły na życie miał różne: może rozlewnia wody mineralnej, może nauka gry w brydża, w którym osiągał wiele sukcesów i dzięki któremu zwiedził świat?

Idzikowskiego6 fot. mat. prasowe

Ostatecznie jednak do głosu doszło wykształcenia zdobyte na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej i w ten sposób powstała firma wykonawczo-budowlana AGA BUD. Spółka realizowała nieduże budynku apartamentowe w Wilanowie oraz budowy domów jednorodzinnych w Konstancinie Jeziornie, Komorowie czy Zalesiu.  W 2005 roku przekształciła się w spółkę deweloperską MYONI Group.

W chwili obecnej jest to jeden z wiodących podmiotów na warszawskim rynku nieruchomości luksusowych. Projekty są kameralne, prestiżowo zlokalizowane i spełniają najwyższe standardy architektoniczne.

W portfolio firmy znajdują się następujące inwestycje: Rezydencja Narbutta, Słoneczna Rezydencja, Apartamenty Chocimska 14, Apartamenty Morskie Oko, Kamienica Wiejska 11. Na ukończeniu jest nowatorski projekt zagospodarowania zabytkowego rosyjskiego Fortu Cze Czerniaków. Powstała tutaj nowoczesna zabudowa aparthotelowo- pensjonatowa, idealnie wkomponowana w historyczne tło.

Spółka właśnie rozpoczęła kolejne przedsięwzięcie deweloperskie- znowu będzie to urokliwy park Morskie Oko, projekt powstanie u zbiegu ulic Zajączkowskiej i Pogodnej (w miejscu restauracji Blue Cactus). Będzie kameralnie i intymnie, planowana ilość apartamentów to jedynie 41, z większość z nich będzie się rozciągał wspaniały widok na parkową zieleń, będzie to prawdziwa oaza spokoju w centrum miasta.

Morskie_oko fot. mat.prasowe

Ambicją MYONI Group jest realizowanie ciekawych architektonicznie, niedużych projektów w najlepszych miejscach Warszawy, głównie na Mokotowie oraz w Śródmieściu, w otoczeniu zabytkowej zabudowy oraz terenów zielonych. Wszystkie inwestycje realizowane są z najlepszych materiałów, przyjaznych zarówno ludziom, jak i środowisku.

Z reguły są to miejsca architektonicznie trudne, na przykład na Skarpie Warszawskiej (Słoneczna Rezydencja) czy zabudowa istniejącej wyspy wraz z kompleksowym remontem zabytkowych koszar (Fort Czerniaków). Jednak są to wyzwania, które dają dużo radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Satysfakcja przyszłych mieszkańców jest najważniejszym priorytetem.

Słoneczna rezydencja fot. mat. prasowe