Krzysztof Przybył zaprasza do udziału w Konkursie „Teraz Polska”

Możliwość komentowania Krzysztof Przybył zaprasza do udziału w Konkursie „Teraz Polska” została wyłączona Aktualności

Trwa 34. edycja Konkursu „Teraz Polska”. Biało-czerwone godło znów trafi do firm tworzących polskie produkty i oferujących usługi najwyższej jakości, a następnie będzie pomagać milionom klientów w dokonaniu właściwego wyboru podczas zakupów.

Krzysztof Przybył, Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego KAKA.media-TERAZ POLSKA
Krzysztof Przybył, Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego KAKA.media-TERAZ POLSKA

Konkurs „Teraz Polska”, choć istnieje od ponad 30. lat i wciąż nagradza produkty i usługi za ich jakość, cały czas efektywnie podąża za zmieniającymi się wyzwaniami. Gdy u zarania transformacji ustrojowej brakowało u nas nowoczesnych, trwałych, dobrze zaprojektowanych produktów wysokiej jakości, Godło „Teraz Polska” wyróżniało firmy wytwarzające dobra o takich właśnie cechach. Dziś, po ponad 30 latach, klienci mają coraz większe oczekiwania, a Konkurs „Teraz Polska” wciąż odpowiada na ich potrzeby. Obecnie jakość nie jest definiowana już tylko przez trwałość i niezawodność produktów oraz ich wzornictwo, istotne jest także, w jakich warunkach zostały wyprodukowane, jaki mają wpływ na środowisko, czy spełniają ważne potrzeby, są nowoczesne i użyteczne. I właśnie takie produkty obecnie nagradzane są Godłem „Teraz Polska”, a rzetelność procedur i zasady Konkursu powodują, że jest to znak cieszący się największą rozpoznawalnością i zaufaniem na polskim rynku.

Zachęcam prezesów, właścicieli, menedżerów do zgłaszania produktów i usług do 34. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Udział w nim powinien być naturalną konsekwencją dla wszystkich, którzy w prowadzeniu działalności gospodarczej kierują się wartościami i kreatywnością oraz oferują produkty i usługi, które mogą stać się niezaprzeczalną wizytówką polskiej gospodarki.

Krzysztof Przybył

Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego