Jak zdobyć Godło „Teraz Polska”? Zapraszamy na innowacyjny webinar

Możliwość komentowania Jak zdobyć Godło „Teraz Polska”? Zapraszamy na innowacyjny webinar została wyłączona Aktualności, Biznes

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego 16 stycznia br. o godz. 11:00 zaprasza do udziału w innowacyjnym webinarze. Jak mówią organizatorzy – „zajmiemy się w nim tematem kluczowym dla każdego przedsiębiorstwa – skutecznym promowaniem wysokiej jakości produktów i usług”. Webinar poprowadzi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska” i członek zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

webinar  - Jak zdobyć Godło "Teraz Polska" baner Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego Konkurs „Teraz Polska”
webinar – Jak zdobyć Godło „Teraz Polska” baner Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego Konkurs „Teraz Polska”

Odkryj, jak umiejętne wykorzystanie Godła „Teraz Polska” może znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży oraz zbudowanie zaufania klientów.

Tematyka webinaru

Godło „Teraz Polska” i jego wpływ na biznes: przedstawimy rolę i znaczenie znaku jakości w kontekście strategii marketingowej i budowania marki.

Zwiększona sprzedaż za sprawą Godła „Teraz Polska”: wyjaśnimy w jaki sposób Godło „Teraz Polska” może wpłynąć na wzrost sprzedaży produktu i usługi.

Zaufanie klientów jako kluczowy element: tłumaczymy, jak Godło „Teraz Polska” wpływa na postrzeganie marki i buduje zaufanie klientów, przekładając się na lojalność i powtarzalność zakupów.

Implementacja Godła „Teraz Polska” w twoim biznesie: opiszemy również praktyczne wskazówki dotyczące skutecznej implementacji znaku jakości na produktach i usługach.

Data: wtorek, 16 stycznia 2024, godz: 11:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja: pod adresem https://terazpolska.clickmeeting.com/884778138/register

Zapraszamy przedsiębiorców, managerów marketingu oraz wszystkich zainteresowanych skutecznym wykorzystaniem Godła „Teraz Polska” do udziału w naszym webinarze. Poznaj narzędzia niezbędne do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej i budowy trwałych relacji z klientami.

Dołącz do naszego webinaru i odkryj potencjał Godła „Teraz Polska” dla rozwoju Twojego biznesu! Wierzymy, że nasz webinar przyniesie konkretne korzyści każdemu uczestnikowi, dostarczając wiedzy i narzędzi niezbędnych do skutecznego zwiększenia sprzedaży. Dołącz do naszej społeczności biznesowej i razem budujmy sukces!

Kilka faktów o Godle i Konkursie „Teraz Polska”

Na przestrzeni 30. lat Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie i synonimem najwyższej jakości. Obecnie należy do najbardziej rozpoznawalnych znaków promocyjnych w Polsce. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność i prestiż nagrodzonych nim Laureatów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Oto kilka najważniejszych wskaźników, związanych z oddziaływaniem Godła „Teraz Polska” na konsumentów:

  •     88 % ankietowanych kojarzy Godło „Teraz Polska” ze stabilną jakością oznaczonych nim produktów i usług,
  •     83 % respondentów uważa Godło „Teraz Polska” za dobry sposób oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług,
  •     83 % badanych deklaruje, że Godło „Teraz Polska” jest zachętą do zakupu oznaczonych nim produktów i usług,
  •     78 % ankietowanych zgadza się ze stwierdzeniem, że mając możliwość wyboru należy kupować polskie produkty.

Powyższe dane pochodzą z najnowszych badań społeczno-rynkowych, zrealizowanych przez ASM Research Solutions Strategy. Pełny raport  jest dostępny pod adresem https://terazpolska.pl/upload/File/raport-Teraz-Polska-2023.pdf

Zgłoszenia do Konkursu „Teraz Polska” przyjmowane są do 31 stycznia 2024 r.

Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła oznaczyć produkty i usługi Godłem „Teraz Polska”, wejdź na stronę https://konkursterazpolska.pl/warunki/ i dowiedz się więcej.

Masz pytania? Zadzwoń pod nr tel. 22 8260191 lub napisz pod adres konkurs@terazpolska.pl

źródło informacji: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego Konkurs „Teraz Polska”