Debata o sukcesach polskich firm na zagranicznych rynkach

Możliwość komentowania Debata o sukcesach polskich firm na zagranicznych rynkach została wyłączona Aktualności, Biznes, porady ekspertów

Już 18 września o godzinie 17 w hotelu Bristol odbędzie się pierwsza debata klubowa organizowana przez Executive Club – organizację biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Osią tematyczną wydarzenia będzie hasło: „Firma ponad granicami. Jak odnieść sukces na międzynarodowych rynkach?”.

Firma ponad granicami fot. mat. prasowe

Ostatnia dekada przyniosła dynamiczny wzrost liczby i wartości inwestycji zrealizowanych przez polskie firmy poza Polską. Made in Poland staje się rozpoznawalne w świecie, a rodzimym przedsiębiorcom nie wystarczają sukcesy na lokalnym rynku. Polskie firmy w ostatnich latach systematycznie powiększały swój udział w najważniejszych rynkach zagranicznych – nie tylko krajów europejskich ale również dalekich części świata.

Celem spotkania będzie panelowa dyskusja zaproszonych ekspertów o przyszłości polskiego eksportu, ekspansji polskich firm za granicą oraz najlepszych modelach finansowania rozwoju polskich spółek na globalnej arenie. W trakcie debaty znajdą Państwo odpowiedzi na pytania: gdzie polskie firmy powinny upatrywać swoich przewag i czy istnieją jeszcze rynki wolne od protekcjonistycznych barier. Przybliżone zostaną również prawne aspekty zagranicznej ekspansji oraz rola instytucji publicznych w procesie wsparcia polskich przedsiębiorców.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli kadry zarządzającej i osób piastujących stanowiska dyrektorskie w firmach działających na polskich i zagranicznych rynkach. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w spotkaniu. Wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: potwierdzenia@executive-club.com.pl

Program debaty:

  • 17:00 – 17:30 Rejestracja
  • 17:30 – 17:35 Przywitanie gości
  • 17:35 – 17:45 Wystąpienie inauguracyjne
  • 17:45 – 19:00 Panel dyskusyjny: Jak odnieść sukces na międzynarodowych rynkach?
  • 19:00 – 19:30 Debata „Hot Seat”
  • 19:30 – 22:00 Wieczór Klubowy

materiały prasowe: Executive Club Sp. z o.o.