14 Festiwal Biegowy w Piwnicznej Zdroju!

Możliwość komentowania 14 Festiwal Biegowy w Piwnicznej Zdroju! została wyłączona Aktualności

Wrzesień coraz bliżej, a wraz z nim rozpocznie się 14 Festiwal Biegowy! Organizatorzy zapewniają sporą dawkę sportowych emocji, piękne, biegowe trasy i niezapomnianą zabawę w niepowtarzalnej atmosferze! 

mat. prasowe Festiwal Biegowy fot. Tomasz Szwajkowski
mat. prasowe Festiwal Biegowy fot. Tomasz Szwajkowski

Świetną pamiątką, jaką możecie dostać na Festiwalu Biegowym są unikatowe koszulki finishera, które będą przypominać Wam to biegowe święto! Aby dostać taką koszulkę trzeba ukończyć w limicie czasu bieg powyżej 20 kilometrów. Tegoroczne koszulki są w niebieskim kolorze z nadrukiem 14 Festiwalu Biegowego, a dodatkowo każda z nich ma nazwę biegu, który przebiegniecie. 

Więcej o koszulkach finishera przeczytasz na stronie: https://sadeczanin.info/festiwal-biegowy/koszulka-finishera-moze-byc-twoja-nie-wyjedziesz-z-festiwalu-biegowego-z-pustymi

Myślicie, że Festiwal Biegowy to tylko biegi i największy w Polsce folkowy Festiwal Lachów i Górali? Nic bardziej mylnego! Koła Gospodyń Wiejskich sprawią, że Miasteczko Biegowe stanie się także stolicą kulinarną regionu! Panie z Kół Gospodyń Wiejskich będą mogły zaprezentować wam swoje fantastyczne, przekazywane z pokolenia na pokolenie umiejętności. Wybór będzie ogromny, a już na pewno nie zabraknie delikatesów dla każdego! Festiwal Biegowy to miejsce dla całych rodzin, które mogą spędzić czas aktywnie na trasach biegowych, a później skosztować domowych i pysznych potraw, dzięki Kołom Gospodyń Wiejskich! 

Więcej o kulinarnej odsłonie Festiwalu Biegowego znajdziesz na stronie https://sadeczanin.info/festiwal-biegowy/piwniczna-zdroj-znow-bedzie-stolica-festiwalowych-smakow-kola-gospodyn-wiejskich-o

Festiwal Biegowy fot. mat. prasowe organizatora

To nie wszystko! Organizatorzy mają również dla Was propozycję na fajną pamiątkę, czyli koszulkę – T-Shirt All Active. Koszulka jest w wersji damskiej jak i męskiej, pozwala skórze oddychać i zapewnia komfort podczas noszenia. Koszulkę można znaleźć na stronie tylko do 16 sierpnia, a więc nie warto czekać! To propozycja dla wszystkich aktywnych zapaleńców, którzy pragną mieć unikatową pamiątkę z Festiwalu Biegowego. 

Więcej informacji o koszulce przeczytasz na stronie https://sadeczanin.info/festiwal-biegowy/kup-koszulke-festiwalu-biegowego-jest-idealna-do-treningu-pracy-i-odpoczynku

Kolejny raz odbędzie się również Salon Przemysłu Turystycznego. Ponownie nie zabraknie bardzo ciekawych gości i interesujących rozmów na różne tematy. Warto w nich także uczestniczyć.

Czapki, kamizelki, kurtki na pogodę i jej brak, buty do biegania różnych marek, odżywki i sprzęt dla aktywnych, kolorowe spódnice oraz koszulki i bluzy na czele z tymi sygnowanymi metką Power Canvas, czyli przygotowanymi specjalnie na Festiwal Biegowy w ramach kolekcji Kocham biegać w Polsce. To wszystko znajdziecie natomiast expo Biura Zawodów.

Najmłodsi także nudzić się nie będą. Atrakcji, różnego rodzaju gier i zabaw, które zostaną dla nich przygotowanie, nie zabraknie. Wszystko będzie się działo w strefie dzieci. Każdy maluch jest tutaj mile widziany.

14 Festiwal Biegowy już za moment! Sprawdzajcie stronę festiwalbiegowy.pl, aby nie przegapić nowości o zbliżającym się biegowym święcie. Zapiszcie się już dziś, pamiętajcie o zniżkach i unikatowych pamiątkach!

Do zobaczenia w Piwnicznej Zdroju! – Organizator Fundacja Festiwal Biegów

źródło informacji: Festiwal Biegowy/Fundacja Festiwal Biegów