Wyzwanie firmowe – ponad 70 000 000 kroków w jeden dzień. Ostatnie dni zapisów do Biegu Firmowego.

Możliwość komentowania Wyzwanie firmowe – ponad 70 000 000 kroków w jeden dzień. Ostatnie dni zapisów do Biegu Firmowego. została wyłączona Aktualności

Już 11 maja ponad 500 firm z kilkunastu branż z całej Polski ruszy w pogoń w szczytnym celu! 29 marca kończy się sprzedaż pakietów startowych, które umożliwiają udział w 12. edycji Biegu Firmowego. Zapisanych jest już ponad 10 000 zawodników. Zostały ostatnie dni na dołączenie do listy startowej.

Bieg Firmowy fot. organizator
Bieg Firmowy fot. organizator

Sport to walka o zdrowie – nie tylko Twoje!

W tym roku inicjatywa wspiera aż 13 podopiecznych Fundacji Everest. W poprzedniej edycji uczestnicy osiągnęli rekordowe (ponad) pół miliona złotych! Ta ogromna kwota została przekazana na długoterminową rehabilitację i leczenie dzieci z niepełnosprawnościami oraz wsparcie ich rodzin. Czy w maju uda się wybiegać jeszcze więcej dobroci dla Hani, Jasia, Bartka, Juliana, Leona, Julii, Zuzi, Radka, Kuby, Natalii, Martyny, Macieja i Pawła? Poznaj ich historie > https://biegfirmowy.pl/podopieczni-2024/.

Nie ma czasu na postoje

W tym przypadku być zielonym = być świadomym i właśnie dlatego ekologiczny pakiet GREEN RUN został najszybciej wyprzedany. Jednak do Biegu Firmowego w tym tygodniu można dołączyć jeszcze na 2 sposoby:

  • z pakietem Just Run – z koszulką z motywem tegorocznej edycji,
  • z pakietem Run Like a Hero – podkreślając swoje zaangażowanie, dzięki logo Twojej firmy na koszulce.

Oba pakiety startowe dostępne są w dwóch formułach – stacjonarnie (bieg we Wrocławiu) oraz z aplikacją, który umożliwia bieg z każdego zakątka świata – co podkreśla, że lokalizacja firmy nie jest ograniczeniem do udziału w inicjatywie.

Zapisy trwają do 29 marca do godz. 15:00 lub wyczerpania zapasów.

Bieg Krasnala dla dzieci

Postaw na podwójną pomoc i spraw, że pociechy Twoich pracowników też zostaną bohaterami! Do standardowych pakietów Biegu Firmowego, można dodatkowo dobrać Bieg Krasnala – dla dzieci w wieku do 12 roku życia. Najmłodsi zawodnicy szczególnie wpływają na cel wydarzenia, gdyż 100% środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazane Fundacji Everest.

bieg firmowy zdj. organizatora

Ten krótki dystans zaszczepia w dzieciach pozytywne emocje związane z aktywnością fizyczną i daje im szansę na realną pomoc ich rówieśnikom. Tylko do 29 marca dostępny jest pakiet z koszulką: z motywem Biegu Krasnala, logo Twojej firmy lub dodatkowym imieniem dziecka na plecach.

To co, wpadasz na charytatywny event rodzinny?

Bieg Firmowy to wydarzenie, które zrzesza tysiące biegaczek, biegaczy, dzieci, członków rodzin, kibiców, organizatorów i wielu zaangażowanych podmiotów. Na miejscu dzieje się więcej, niż tylko 5-km bieg sztafetowy. Dla najmłodszych znajdzie się wiele możliwości do zabawy i rozładowania pokładów energii. Dla trochę starszych, zamiast skakania po dmuchańcach, zorganizowana będzie Strefa Expo, czyli przestrzeń do poznania ciekawych marek z wielu branż i zgarnięcia niespodzianek, miejsce do regeneracji sił w strefie gastronomicznej oraz strefa rowerowa FRRuuu.

Firmy mają też możliwość skorzystania ze Strefy Integracyjnej, gdzie ich pracownicy mogą spokojnie złapać oddech po skończonym dystansie i kontynuować aktywny team building. Zobaczyć będzie można tam m.in. firmę HASCO-LEK – jako Sponsora Głównego wydarzenia, a także pełną listę Sponsorów: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace, Garmin, Medicover Sport, Well Fitness, AmRest, Body Chief, Deviniti, MAHLE, KRUK S.A., Pyszne.pl, LG Electronics, MPWiK #PijKranówkę.

Bieg Firmowy fot. organizatora
Bieg Firmowy fot. organizatora

Jak dołączyć do Biegu Firmowego 2024?

Pakiety startowe znajdziesz na https://compani.pl/sklep/.

Zapisy trwają tylko do najbliższego piątku (29 marca) lub do wyczerpania miejsc. Po upływie tego terminu, dołączenie do 12. edycji wydarzenia będzie niemożliwe.

Realizatorem obu wydarzeń jest firma Compani

źródło informacji: Compani