Lipcowy Kapitał już online!

Możliwość komentowania Lipcowy Kapitał już online! została wyłączona Aktualności, Biznes

Wakacyjne wydanie poświęcone jest przede wszystkim samorządom, nowoczesnym technologiom oraz innowacjom w biznesie.

Lipcowy Kapitał Polski można pobrać za darmo pod tym adresem.

Tworząc nowy numer Kapitału rozmawialiśmy z prezydentem Rzeszowa, Tadeuszem Ferencem, który opowiedział nam o rosnącym znaczeniu stolicy Podkarpacia w Polsce oraz nacisku, jaki samorząd kładzie na rozwój nowoczesnych technologii w mieście.

Największym budżetem w historii miasta pochwalił się nam natomiast Janusz Kubicki, czyli prezydent Zielonej Góry, z którym rozmawialiśmy także o cechach, jakie powinien posiadać skuteczny samorządowiec.

Zajrzeliśmy także do Legnicy, gdzie spotkaliśmy się z prezydentem Tadeuszem Krzakowskim, który opowiedział nam o zasługach Legnicy w doprowadzeniu do wielkiej inwestycji Mercedesa pod Jaworem.

Właściciel firmy FibroTech, Adam Małecki opowiedział nam nieco o innowacyjnej technologii, wykorzystującej włókna stalowe i bazaltowe, która zmienia rynek budowlany w Polsce. O polsko-ukraińskich relacjach handlowych rozmawialiśmy natomiast z prezesem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, Jackiem Piechotą.

Oprócz tego w numerze także:

  • Wydarzenia kulturalne tworzą ducha miasta i budują jego markę – rozmowa z Januszem Chwierutem, prezydentem Oświęcimia;
  • Nowoczesny przemysł, ale też unikalna oferta kulturalna – wywiad z Andrzejem Nowakowskim, prezydentem Płocka;
  • Opolskie dla inwestorów;
  • Drony będą pomagać w intermodalnym centrum logistycznym – artykuł o powstającym na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wielofunkcyjnym centrum Grupy Ritex;
  • WallStreet 21 – podsumowanie największej konferencji inwestorów indywidualnych w Polsce

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Lipcowy Kapitał Polski można pobrać za darmo pod tym adresem.

Zachęcamy do lektury 🙂

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone