Sustainable Economy Summit – konferencja na kanale YouTube

Możliwość komentowania Sustainable Economy Summit – konferencja na kanale YouTube została wyłączona Aktualności

24 listopada to dzień kolejnej edycji „Sustainable Economy Summit”, organizowanej przez Executive Club. Wydarzenie odbędzie się w całości online i będzie okazją do debaty o zaangażowaniu przedsiębiorstw w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Relacja na żywo z konferencji pojawi się na kanale YouTube.

Executive Club baner

Tematyka tegorocznej edycji skupi się m.in. ekotechnologiach przyszłości, Europejskim Zielonym Ładzie, gospodarce cyrkularnej i alternatywnych źródłach energii. Zaproszeni do udziału w dyskusjach panelowych to czołowe postaci polskiej gospodarki i wybitni eksperci z zakresu swoich dziedzin, którzy przedstawią opinie dotyczące tych istotnych tematów. Padną pytania o to, jaki wpływ ma kryzys na rozwój gospodarczy i jak załagodzić jego skutki.

Pierwszym wystąpieniem będzie prezentacja globalnych wyzwań dla współczesnej ekonomii w dobie pandemii wybitnego Profesora dr hab. Witolda Orłowskiego.
Po raz kolejny gościem specjalnym będzie też Kamil Wyszkowski, Przedstawiciel i Prezes Rady Global Compact Network Poland – Inicjatywa Sekretarza Generalnego ONZ.

Na temat praw człowieka w biznesie porozmawiamy z Prezes Pfizera Dorotą Hryniewiecką Firlej, wywiad przeprowadzony będzie przez Profesora Bolesława Roka, rzecznika etyki i promotora społecznej odpowiedzialności biznesu od ponad 30 lat.

Zwieńczeniem konferencji będzie ogłoszenie nominacji Sustainable Economy Awards, które wyłoni kapitula, by w lutym podczas uroczystej gali ogłosić laureatów.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdą Państwo na stronie:
https://executiveclub.pl/sustainable-economy-summit/

Parterami tegorocznej edycji są: Michelin, Kampania Piwowarska, BASF, Blue Timber, Bolix, Bosch, Kajima, Lyreco Polska, Syngenta, Pfizer Polska, Skanska, Foton Technik

O Executive Club:
Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.
Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl