RIG w Katowicach Partnerem Instytucjonalnym targów TOOLEX

Możliwość komentowania RIG w Katowicach Partnerem Instytucjonalnym targów TOOLEX została wyłączona Aktualności

3-5 października 2023 r. w Katowicach odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia – zachęcamy do rejestracji i udziału w targach. 

W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją i dystrybucją maszyn do obróbki oraz narzędzi skrawających. Wielu wystawców prezentuje maszyny w ruchu i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni zatem oferta z zakresu robotyzacji i automatyzacji oraz olejów, smarów i chłodziw wykorzystywanych w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Salonu Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Nie brakuje również prezentacji systemów pomiarowych, najnowszego oprogramowania dla branży inżynierskiej czy oferty z zakresu BHP.

Ponad 5800 uczestników, blisko 150 wystawców z 8 krajów, 12 000 m kw powierzchni wystawienniczej i 4 konferencje z udziałem ekspertów branży – to liczby, którymi zapisała się w targowej historii edycja TOOLEX 2022.

Wśród kilku tysięcy zwiedzających są obecni przedstawiciele kadry zarządzającej – prezesi i kierownicy firm, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. TOOLEX gości nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy podczas wydarzenia zawierają nowe kontrakty, ale również pracowników produkcji, zainteresowanych nowościami rynkowymi.

Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych – to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój TOOLEX. Obecność specjalistów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Targi TOOLEX odbywają się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie, jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. MCK łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Powierzchnia wielofunkcyjna przeznaczona pod realizację targów ma powierzchnię ponad 12 tys. mkw., a cały obiekt to 38 tys. mkw. Dzięki targom TOOLEX, na 3 dni w sezonie jesiennym Katowice stają się stolicą przemysłu przyszłości!

  • Chcesz poznać nowości rynkowe liderów produkcji maszyn i narzędzi?
  • Wiesz, że biznesu nie robi się on-line i cenisz kontakty bezpośrednie?
  • Zamiast filmów instruktażowych wolisz oglądać maszyny w ruchu, a po wiedzę sięgasz nie do raportów, lecz korzystasz z doświadczenia ekspertów branży?

TOOLEX to najlepsza odpowiedź dla Twojego biznesu – wspólnie napędzamy gospodarkę!

rejestracja pod adresem: https://www.toolex.pl/2023/pl/rejestracja,1989.html

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest Partnerem Instytucjonalnym wydarzenia.

źródło informacji: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach