Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku i spotkanie Firm Członkowskich w świątecznym klimacie

Możliwość komentowania Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku i spotkanie Firm Członkowskich w świątecznym klimacie została wyłączona Aktualności, Biznes

RIG w Katowicach zaprasza na ostatnie w tym roku wydarzenie – Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku połączone z otwartym spotkaniem Firm Członkowskich, które odbędzie się 19 grudnia br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku grafika RIG Katowice

Mijający rok to okres ogromnych wyzwań, w trakcie którego przedsiębiorcy musieli zweryfikować swoje strategie i plany. Okazją do podsumowania roku z perspektywy gospodarczej jest udział w wydarzeniu cyklicznie organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Podczas spotkania swoją listę TOP 10 innowacji technologicznych 2022 roku, które zmienią świat przedstawi Gość Specjalny wydarzenia – dr Maciej Kawecki, Prezes Instytutu Lema i autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc”.

Wydarzenie będzie jednocześnie Spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy świątecznym poczęstunku.

Ponadto, zostaną wręczone nagrody „Ambasador Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej” oraz Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Śląskiego i Medale 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tutaj.

Transmisję na żywo, z Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku – https://www.facebook.com/RIGKatowice 

Mapa dojazdowa do Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Mapa dojazdowa do Stadionu Śląskiego w Chorzowie


Przy bramce na wjeździe do Parku Śląskiego prosimy pobrać bilet – który będzie można zwalidować po zakończeniu spotkania w recepcji Stadionu. Od walidacji biletu jest 15 minut na przejazd przez bramkę wyjazdową.

źródło informacji: RIG Katowice