Postaw na zdrowie

Możliwość komentowania Postaw na zdrowie została wyłączona Aktualności, Zdrowie

Stres, zmęczenie, siedzący tryb pracy, nieregularne pory posiłku i nie zawsze dobre nawyki żywieniowe mogą prowadzić do różnego rodzaju schorzeń i chorób, w tym chorób cywilizacyjnych. Coraz głośniej mówi się o programach profilaktycznych i zalecane jest monitorowanie stanu swojego zdrowia. Jednak nie każdy ma czas, aby iść do lekarza, wziąć skierowanie i wykonać podstawowe badania. Jest na to rozwiązanie.

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Coraz częściej można spotkać się z pakietami medycznymi. Grupują one najczęstsze badania laboratoryjne wyniki, których w przystępnej formie raportu wysyłane są do pacjenta wraz z opisem. To jest dobry początek dający podstawowe informacje o tym co dzieje się w naszym organizmie. Jednak, aby mieć pełen ogląd sytuacji, nie można na tym poprzestać. To tak jakby w przypadku awarii samochodu poprzestać na otworzeniu maski. Coś zostanie dostrzeżone i nawet zdiagnozuje się podstawowy problem, ale przy większej usterce niewiele nam to da. Podobnie jest z naszym organizmem. Pogłębiona diagnostyka pozwoli na właściwe zdiagnozowanie problemu i obranie strategii naprawy czy leczenia. Jednak to znowu czas i pieniądze. Nie można prościej?

Otóż można. Lekarze ze Szpitala Specjalistycznego Brzeziny wsłuchując się w głosy pacjentów stworzyli unikalny pakiet usług medycznych, który w przeciągu zaledwie dwóch dni pozwoli na pełną diagnostykę stanu zdrowia naszego organizmu.

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Do podstawowych badań laboratoryjnych dodane zostały dodatkowe badań pozwalające wykryć najczęstsze choroby występujące u kobiet i mężczyzn. Ponad to na pakiet składają się badania USG w tym między innymi echo serca, oraz RTG klatki piersiowej. Jednym z kluczowych elementów są konsultacje z lekarzami różnych specjalności, którzy w razie konieczności mogą zlecić dodatkowe badania diagnostyczne. Na tym się nie kończy. Dopełnieniem jest kolonoskopia i gastroskopia w znieczuleniu, która pozwoli zobaczyć co dzieje się w naszym przewodzie pokarmowym. Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym  nowotworem złośliwym w Polsce, a każdego roku rozpoznaje się ponad 14 000 nowych przypadków. Rak jelita grubego rozwija się ze zmian łagodnych polipów. Taka przemiana może trwać nawet kilkanaście lat. Dlatego też, zaleca się, aby poddać się badaniu odpowiednio wcześnie, a usuwając polipy, można zapobiec rozwojowi raka. Wcześnie wykryty rak jest również bardzo często wyleczalny. W ramach pakietu małe polipy usuwane są od razu.

 

Co najważniejsze pacjent przez dwa dni przebywa na oddziale, którego sale chorych są o podwyższonym standardzie hotelowym z wyżywieniem a’la carte i fachową obsługą pielęgniarską. Warto również wspomnieć, że oddział komercyjny jest częścią Szpitala Specjalistycznego Brzeziny, a co za tym idzie pacjent w przypadku pojawienia się oznak choroby może mieć od razu przeprowadzoną pełną diagnostykę i zaproponowaną ścieżkę leczenia. A do tego wszytko załatwia się przez telefon lub mailowo. Na pakiet wystarczy stawić się na czczo i zarezerwować sobie dwa dni. Można również takie pakiet podarować w prezencie kupując spersonalizowany voucher.

Szpital Specjalistyczny Brzeziny logo