NASZ PATRONAT: XXII edycja „Przedsiębiorstwo Fair Play” już za Nami!

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: XXII edycja „Przedsiębiorstwo Fair Play” już za Nami! została wyłączona Aktualności, Biznes, firma tygodnia, TOP Manager

Zakończyła się XXII edycja najstarszego ogólnopolskiego programu certyfikującego przedsiębiorstwa w obszarze etyki biznesu, programu pod hasłem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jak zawsze, firmy z całej Polski mogły uwiarygodnić swoją uczciwość i rzetelność poprzez uczestnictwo w programie. Zobacz co nowego wniosła kolejna edycja konkursu.

Co nowego w programie?

W związku z dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością biznesową oraz polską gospodarką organizatorzy odświeżyli regulamin programu i dostosowali go do obecnych trendów. W edycji 2019 docenione zostały nie tylko przedsiębiorstwa dbające o uczciwość i etykę w biznesie oraz relacje z interesariuszami firmy, ale także te nastawione na nieustanny rozwój, stale poszerzające swoją ofertę i jej jakość, oferujące nowe, lepsze towary bądź usługi.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało „Ciekawi jutra”, ponieważ organizatorzy dostrzegli inicjatywy podejmowane przez polskie firmy, ich pomysłowość oraz energię do działania i podkreślili, że innowacyjność jest obecnie jednym z kluczowych czynników mających wpływ na konkurencyjność i efektywność przedsiębiorstw. Dzięki niej firmy wchodzą na wyższy poziom, zwiększają oszczędności, bezpieczeństwo oraz wydajność pracy. Innowacje, za którymi stoją kreatywne umysły polskich specjalistów, wizjonerów i marzycieli, są ogromną szansą dla polskiej gospodarki.

Wkrótce Wielka Gala, na której poznamy laureatów XXII edycji „Przedsiębiorstwo Fair Play”