NASZ PATRONAT: Rozpoczęło się 9. Baltic Business Forum

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Rozpoczęło się 9. Baltic Business Forum została wyłączona Aktualności, Biznes

Konferencja odbywa się w nowym, luksusowym hotelu Radisson Blue Resort. Tegoroczna impreza skupia się przede wszystkim na polsko-ukraińskich relacjach.

3-dniowe Baltic Business Forum stwarza partnerom możliwość dotarcia z informacją o swoich usługach i produktach do szerszego grona odbiorców: przedsiębiorców, menedżerów, samorządowców i liderów opinii. W programie BBF są m.in., panele dyskusyjne o inwestycjach infrastrukturalnych służących rozwojowi Regionu ABC, rynkach budowlanym i deweloperskim, innowacyjności samorządności i bezpieczeństwie.

Specjalnym Gościem Forum będzie w tym roku będzie Królestwo Szwecji.

21 września 2017 podczas BBF, zostanie ogłoszona Polsko-Ukraińska Akademia Miast. Będzie to platforma przekazywania sprawdzonych doświadczeń polskich samorządów na rzecz decentralizacji na Ukrainie. Przybędą merowie miast z Ukrainy i prezydenci współpracujących z nimi miast Polskich, a także eksperci samorządowi, w tym m.in. Janusz Żmurkiewicz – prezydent Świnoujścia, Robert Biedroń – prezydent Słupska, Krzysztof Żuk – prezydent Lublina, Michał Zaleski – prezydent Torunia czy Tadeusz Ferenc – prezydent Rzeszowa.