I Forum Ochrony Zdrowia już za chwilę

Możliwość komentowania I Forum Ochrony Zdrowia już za chwilę została wyłączona Aktualności, Zdrowie

Już w poniedziałek 19 czerwca br. w Wąsowie k. Poznania rozpoczyna się I Forum Ochrony Zdrowia – wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego. Forum rozpocznie się o godzinie 11.00. Odbiór identyfikatorów jest możliwy od godziny 10.00 w Recepcji Forum, mieszczącej się w Pałacu Sczanieckich.

fot. Forum Ekonomiczne
fot. Forum Ekonomiczne

Wśród tematów konferencji, która odbędzie się w dn. 19-20 czerwca 2023, znajdą się m.in.: zagadnienia związane z zarządzaniem i finansowaniem ochrony zdrowia, innowacyjnością leczenia oraz digitalizacją sektora.

W trakcie Forum odbędzie się Gala wręczenia Nagród Forum Ochrony Zdrowia.

W I Forum Ochrony Zdrowia wezmą udział przedstawiciele rządu i instytucji międzynarodowych, eksperci ochrony zdrowia, lekarze, dyrektorzy placówek medycznych – zarówno państwowych, jak i prywatnych, a także kadra zarządzająca sektorem farmaceutycznym, młodzi naukowcy i studenci kierunków medycznych oraz szerokie grono mediów lokalnych, ogólnopolskich i branżowych. Swój udział w konferencji potwierdził m.in. Dr Hans Henri P. Kluge – Regionalny Dyrektor WHO na Europę.

I Forum Ochrony Zdrowia jest rozszerzeniem dyskusji podejmowanych podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu w zakresie ochrony zdrowia. 

W imieniu organizatora zachęcamy do rejestracji pod linkiem: https://economicforum.pl/foz/index.php/form/fe?open=f&_lang=pl

źródło informacji: Forum Ekonomiczne