Goldbeck Solar partnerem Polskiego Kongresu Klimatycznego i gali Liderów Transformacji Energetycznej!

Możliwość komentowania Goldbeck Solar partnerem Polskiego Kongresu Klimatycznego i gali Liderów Transformacji Energetycznej! została wyłączona Aktualności

GOLDBECK SOLAR to międzynarodowa firma specjalizująca się w budowie pod klucz wielkoskalowych elektrowni fotowoltaicznych. Jej oferta obejmuje cały łańcuch wartości, od opracowania projektu, finansowania projektu, budowy, eksploatacji technicznej, konserwacji i zarządzania aktywami po integrację technologii magazynowania i bezpośrednią sprzedaż czystej energii. Od momentu powstania w 2001 roku firma zbudowała elektrownie słoneczne o mocy 2,5 GW w 20 krajach. To holistyczne podejście sprawia, że firma jest bramą do energii słonecznej, zdolną do zapewnienia wszystkich rozwiązań i kompetencji niezbędnych do pomyślnej realizacji projektu słonecznego.

park fotowoltaiczny fot. GOLDBECK SOLAR
park fotowoltaiczny fot. GOLDBECK SOLAR

Dzięki najlepszym rozwiązaniom fotowoltaicznym GOLDBECK SOLAR pomaga swoim klientom osiągnąć neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla, jednocześnie stając się odpornym, niezależnym oraz bardziej wartościowym i konkurencyjnym na przyszłość.

Zespół wyspecjalizowanych inżynierów wyróżnia się wysoką jakością techniczną i innowacyjnością oraz cieszy się doskonałą reputacją na rynku również za profesjonalizm świadczonych usług. W rezultacie GOLDBECK SOLAR otrzymał kilka międzynarodowych nagród za doskonałość techniczną. W 2021 roku otrzymał nagrodę „Intersolar Award 2021″ za wprowadzenie innowacyjnego systemu Modular Arc System (MarcS); a w tym roku firma została uznana za Top Medium-Sized Employer 2023 przez magazyn Focus i Top Company 2023 przez platformę Kununu, dzięki doskonałej kulturze korporacyjnej opartej na zaufaniu.

GOLDBECK SOLAR to projekty fotowoltaiczne w najlepszym wydaniu!

więcej na stronie: https://goldbecksolar.com/pl/

źródło informacji: Polski Kongres Klimatyczny