Polski Holding Hotelowy zintensyfikował dostawy posiłków dla kadry medycznej do 300 dziennie

Możliwość komentowania Polski Holding Hotelowy zintensyfikował dostawy posiłków dla kadry medycznej do 300 dziennie została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

Polski Holding Hotelowy zintensyfikował swoje działania społecznie we wspieraniu kadry medycznej w walce z koronawirusem. Już prawie 300 posiłków dziennie dostarczanych jest do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

fot. PHH

Jesteśmy gotowi na więcej i daje nam to motywację do dalszego działania!

Dostawy są dowożone przez naszych pracowników, codziennie 24h na dobę dla tej kadry, która pracuje w terenie wykonując najtrudniejszą pracę związaną z nadzorem epidemiologicznym w Polsce. Jak widać na załączonych zdjęciach nasi pracownicy zachowują najwyższe środki higieny i bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Pragniemy przekazać wyrazy uznania i podziwu dla całego personelu Wojewódzkiej, Powiatowej oraz Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej za niezwykle trudną pracę jaką wykonujecie!

fot. PHH

Jesteśmy Wam wdzięczni!

Jeżeli nasi koledzy z branży gastronomicznej prowadzący działalność cateringową są chętni do wsparcia tej akcji, zachęcamy do kontaktu z Oddziałem Food & Catering Services zgłaszając się na info@phh.pl.

fot. PHH

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone