BIKE Maraton i Szosowy Klasyk w Miękini

Możliwość komentowania BIKE Maraton i Szosowy Klasyk w Miękini została wyłączona Aktualności

Wójt Gminy Miękinia zaprasza 14-15 kwietnia na wiosenną przygodę z rowerem. Dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek rozegrany zostanie pierwszy start w tym sezonie BIKE MARATON 2018.

BIKE Maraton 2017 fot. mat. prasowe

W ubiegłych roku na starcie w Miękini stanęła największa liczba zawodników spośród wszystkich edycji BIKE MARATONU 2017. Było fantastycznie!!!

BIKE Maraton 2017 fot. mat. prasowe

BIKE Maraton 2017 fot. mat. prasowe

W tym roku gmina przygotowuje imprezę dwudniową. 14 kwietnia pierwszy start BIKE MARATON 2018, natomiast 15 kwietnia, Wójt Miękini zaprasza Was na Szosowy Klasyk, który ponownie wraca do gminy.

Te dwa dni, to dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie. Zapewniam jednak, że 14-15 kwietnia cała gmina będzie do Waszej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień dostarczył Wam niezapomnianych wrażeń. W Miękini czekają na Was trasy, o zróżnicowanej trudności. Obiecuję jeszcze więcej, niż w ubiegłym roku, atrakcji artystycznych i tych przygotowanych dla najmłodszych. Chciałbym, aby te dwa dni stały się prawdziwym Świętem Sportu Rowerowego w naszej gminie. Życzę wszystkim miło spędzonych chwil w Miękini, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz satysfakcji z osiągniętego wyniku. 14-15 kwietnia spotykamy się na starcie w Miękini. Liczę na Was – Jan Marian Grzegorczyn, Wójt Gminy Miękinia.