AMS partnerem Polskiego Kongresu Klimatycznego

Możliwość komentowania AMS partnerem Polskiego Kongresu Klimatycznego została wyłączona Aktualności

Partnerem strategicznym i patronem merytorycznym Polskiego Kongresu Klimatycznego jest AMS S.A.

AMS jest liderem reklamy Out-of-Home (OOH) w Polsce i zdobywcą licznych nagród. Działa w obszarze klasycznego i cyfrowego OOH. Jako jedyna firma w kraju dysponuje systemami nośników z każdego segmentu rynku. Harmonijnie łączy przestrzeń publiczną i reklamową w funkcjonalną całość, z aktywnym użyciem rozwiązań online. Wspiera tworzenie miast inteligentnych poprzez dostarczanie ekologicznych i funkcjonalnych rozwiązań, zintegrowanych z meblami miejskimi i dostępnych wprost z ulicy.

Spółka jest liderem w segmencie mebli miejskich, przede wszystkim wiat przystankowych. Na podstawie kontraktów z największymi gminami w Polsce wyposażyła w nie ponad 30 miast. Zrealizowała pionierskie na polskim rynku inwestycje w zrewitalizowanych obszarach m.in.

Chorzowa, Łodzi, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Jest także pionierem budowy EKO wiat w Polsce realizowanych w duchu nature based solutions. AMS znany jest z działań społecznych, m.in. na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami. W 2013 r. powołał do życia Fundację „Akademia Integracji”. W ramach działań zaangażowanych społecznie prowadzi program „Galeria Plakatu”.

źródło informacji: Polski Kongres Klimatyczny