Strauss Koncert na deskach MOK-u!

Możliwość komentowania Strauss Koncert na deskach MOK-u! została wyłączona Aktualności

Po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią Koronawirusa, do Mysłowickiego Ośrodka Kultury wracają wydarzenia muzyczne. Jednym z pierwszych koncertów będzie Strauss Koncert, który odbędzie się 24 października w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7.

fot. mat. prasowe MOK

Za sprawą wspaniałych artystów przeniesiemy się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszymy najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca, Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszy wspaniały, kameralista operetkowy oraz fantastyczna para taneczna. Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

UWAGA: Koncert odbędzie się 24 października o godzinie 18:00 w Myslowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 45 zł są dostępne w kasie MOK oraz na portalu KupBilecik.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone