10 lat obsługi inwestycji polsko-ukraińskich

Możliwość komentowania 10 lat obsługi inwestycji polsko-ukraińskich została wyłączona Aktualności, Inwestycje

Grupa OCG poprzez swoje spółki, połączone ale mocno wyspecjalizowane i niezależne już od 9 lat realizuje kompleksową obsługę inwestycji prowadzonych przez polskich przedsiębiorców wychodzących na rynek ukraiński  oraz ukraińskich przedsiębiorców lokujących biznes w Polsce. 

Zbudowaliśmy międzynarodowy zespół specjalistów między innymi z dziedziny prawa, księgowości i ekonomii, zapewniających obsługę na najwyższym poziomie.

Teraz przyszedł czas na kolejny etap działań. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów  zdecydowaliśmy o utworzeniu naszej struktury na Ukrainie. Tak powstało OCG Ukraine, gdzie tak jak w Polsce w jednym miejscu klient otrzymuje doradztwo inwestycyjne lub bieżącą obsługę prawną i księgową. Struktura międzynarodowa Grupy OCG pozwala na realizację usług bez względu na to czy klient zgłosi się do siedziby w Polsce, czy na Ukrainie. W naszych sukcesach, szczególnie w obszarze sieciowania biznesu, należy podkreślić  rolę Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu bez wsparcia którego wiele inicjatyw polsko – ukraińskich byłoby niemożliwych.

Sukcesem rozwoju OCG w Polsce było skupienie wszystkich elementów niezbędnych w prowadzeniu inwestycji w jednym miejscu. Obsługa prawna realizowana przez KANCELARIĘ PRAWNĄ TYWONIUK & LEWANDOWSKI w połączeniu z doradztwem podatkowym i prowadzeniem księgowości OPTIMUM TAX  stały się podwalinami działalności grupy. Kolejne podmioty jak SYNTRADE sieciujący biznes międzynarodowy, ESTRO budująca marketingowy plan wejścia na rynek i wizerunek marki i Agencja Doradztwa Personalnego PERSONALIS – zapewniająca dobór kadr w Polsce i na Ukrainie, stanowiły kolejne elementy uzupełniające ofertę grupy.

Obecnie tak jak w Polsce, klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na Ukrainie w naszej kijowskiej siedzibie. Wsparcie realizowane jest przez zespół znający nie tylko stronę twardą jaką są np. zagadnienia księgowe lub prawne, ale dobierając zespół szczególną uwagę zwracamy również na doświadczenie miękkie, czyli znajomość niuansów wynikających z mentalności różnych uwarunkowań kierujących odbiorcami naszych towarów lub usług, lub partnerów biznesowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących Grupy OCG Poland i OCG Ukraine zapraszamy do kontaktu.

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone