Zapisz się na szkolenie online z PPK

Możliwość komentowania Zapisz się na szkolenie online z PPK została wyłączona Aktualności, Inwestycje, Nauka, porady ekspertów

Możesz wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach online, podczas których przedstawiane są oficjalne i rzetelne informacje na temat programu PPK. Szkolenia online prowadzone są przez Ekspertów Regionalnych PPK, czyli te same osoby, które prowadzą szkolenia stacjonarne na terenie całej Polski. Uczestnicy otrzymają szereg praktycznych informacji, a podczas szkoleń będą mieli możliwość zadawania pytań.

bezpłatne szkolenie online

szkolenie online fot. pixabay

W trakcie webinaru Ekspert Regionalny dokładnie omówi założenia i zasady funkcjonowania programu PPK oraz przedstawi szczegółowy zakres ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych.

Rejestracja na szkolenie PPK – TUTAJ:

Jak podaje organizator, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną dotyczącą zagrożenia, jakim jest rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 9 października 2020 r., do dnia 30 listopada 2020 r. szkolenia organizowane przez PFR Portal PPK będą odbywały się jedynie w formie online. Oznacza to, że wszystkie zaplanowane szkolenia stacjonarne do tej daty zostają odwołane.

 

Formularz zapisów i terminarz szkoleń dostępne są na portalu Moje PPK pod tym adresem.

 

mat. PPK (brk)