NASZ PATRONAT: XXVI edycja Welconomy 2019 w Toruniu

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: XXVI edycja Welconomy 2019 w Toruniu została wyłączona Aktualności, Biznes

Już 18 marca do Torunia przyjedzie około 2000 gości na jedno z trzech najważniejszych wydarzeń gospodarczo politycznych w kraju. Eksperci, przedstawiciele rządu, samorządów, politycy, przedstawiciele nauki i przedsiębiorcy będą gośćmi XXVI edycji Welconomy 2019.

Dlaczego warto przyjechać na Welconomy 2019?

Prelegenci występujący podczas Welconomy reprezentować będą mnogość branż i poglądów, dzięki czemu bieżące tematy polityczno- gospodarcze analizowane będą z wielu perspektyw, dając pełen obraz rzeczywistości. Sesja Plenarna pod hasłem „Niepodległa- nowe wyzwania” zostanie otwarta krótkim wykładem inauguracyjnym prof. Jerzego Buzka. Następnie prof. Michał Kleiber poprowadzi dyskusję, w której udział wezmą Ministrowie: Henryk Kowalczyk – Ministerstwo Środowiska, Marek Zagórski – Ministerstwo Cyfryzacji, Jerzy Kwieciński – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, omawiając „nowe wyzwania” dla polskiej gospodarki takie jak smog, odpady, cyberbezpieczeństwo oraz innowacyjność.

Po zakończeniu pierwszej części konferencji, która odbędzie się w CKK Jordanki zapraszamy do hotelu Copernicus, gdzie zaplanowana jest część warsztatowa. Dyskusje będą prowadzone w ramach 30 paneli tematycznych. Ponadto organizatorzy zapewniają doskonałą przestrzeń do rozmów dwustronnych oraz promocji przedsiębiorstw i instytucji.

Prawdziwą wisienką na torcie będą sprawy międzynarodowe. W ramach kontynuacji tematyki związanej z krajami, które były prezentowane na Welconomy w latach ubiegłych, takich jak Rosja, Kazachstan, Białoruś i Indie analizować będziemy współpracę handlową tych państw z naszym krajem. Niewątpliwą gratką dla polskich firm będzie poznanie możliwości inwestycyjnych w nowych państwach pokazywanych na Welconomy a mianowicie Brazylii, Iraku, Angoli i Indonezji.

Program XXVI edycji Welconomy in Toruń na stronie www.welconomy.pl

O przekaz mediowy ze spotkania zadba około 100 dziennikarzy reprezentujących wszystkie rodzaje nośników informacji.

Program jest systematycznie uzupełniany, ponieważ coraz więcej osób i firm zgłasza chęć zabrania głosu w debacie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

POPRZEDNIA EDYCJA WELCONOMY 2018 – ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ