Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers Polska 2018

Możliwość komentowania Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers Polska 2018 została wyłączona Aktualności

Firma Volvo Polska za swoją wyjątkową politykę zatrudnienia, znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji Top Employers Institute już po raz dziewiąty.

Co roku Top Employers Institute przeprowadza międzynarodowe badanie certyfikujące doskonałe warunki pracy, tworzone przez pracodawców dla swoich pracowników. W wynikach tegorocznych badań przeprowadzonych u znaczących pracodawców w Polsce, instytut wskazał czołowych pracodawców, którzy dbają o talenty i rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Volvo Polska należy do elitarnego grona organizacji, które zdobyły certyfikację Top Employers Polska 2018.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w projekcie Top Employers, pracodawcy przechodzą  proces szczegółowego badania, a warunkiem uzyskania certyfikacji jest spełnienie wysokich standardów określonych w badaniu. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria:

Strategia rozwoju talentów
• Planowanie zasobów ludzkich
• Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)
• Szkolenia i rozwój
• Zarządzanie wynikami
• Rozwijanie umiejętności przywódczych
• Rozwój kariery i planowanie sukcesji
• Wynagrodzenia i świadczenia
• Kultura organizacyjna

Joanna Pakos – Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Volvo Polska:

„Osiągnięcie, które świętujemy dzisiaj stanowi wyjątkowy powód do dumy dla firmy Volvo Polska. Przechodząc po raz kolejny z sukcesem szczegółowy proces certyfikacji Top Employers, potwierdzamy naszą stabilną pozycję wiodącego pracodawcy na polskim rynku, na którym jesteśmy obecni od ponad dwóch dekad i na którym zatrudniamy blisko cztery tysiące pracowników. Uzyskanie Certyfikatu Top Employers po raz dziewiąty z rzędu potwierdza, że nasze dążenia, aby być jak najlepszym pracodawcą, przynoszą oczekiwane rezultaty i dają silną podstawę do dalszego wzrostu.  Jesteśmy atrakcyjnym i dobrym miejscem pracy, oferującym szerokie możliwości rozwoju zawodowego, stwarzającym przyjazną atmosferę pracy i przyciągającym utalentowanych pracowników zarówno do obszaru przemysłowego, jak i do naszych globalnych centrów usług biznesowych. Ciesząc się sukcesem, nie zapominamy, że tytuł Top Employer to przede wszystkim zobowiązanie do dalszych ambitnych działań, do wyznaczania najwyższych standardów  i tworzenia najlepszych rozwiązań z myślą o naszych obecnych i przyszłych pracownikach.”

materiały prasowe: Volvo Polska