Top Industry Summit – X edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej już wkrótce w Warszawie!

Możliwość komentowania Top Industry Summit – X edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej już wkrótce w Warszawie! została wyłączona Aktualności, Biznes

Konferencja Top Industry Summit przez lata zyskała rangę jednego z najbardziej cenionych wydarzeń na rynku. Jubileuszowa X edycja odbędzie się w dniu 27 października 2021 roku w hotelu Sheraton Grand Warsaw. Zwieńczeniem będzie wieczorna gala ogłoszenia laureatów konkursu „Diamenty Top Industry”.

X edycja TOP INDUSTY SUMMIT
X edycja TOP INDUSTY SUMMIT – baner


Celem konferencji jest zainicjowanie otwartej debaty pomiędzy autorytetami biznesowymi i naukowymi o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa. Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych trendów i technologii panujących w branży. Poruszony zostanie przede wszystkim temat Przemysłu 4.0 – jakie są wyzwania transformacyjne i czy firmy są gotowe na zmiany? Jakie są najnowsze rozwiązania dla Przemysłu 4.0?
Omówione zostaną również zagadnienia dotyczące inteligentnych fabryk takie jak cyberbezpieczeństwo i cyfrowe zarządzanie produkcją. Ważnymi tematami będą również Logistyka 4.0 i energetyka w przemyśle. Poznamy m. in. nowe trendy i technologie w logistyce i możliwości zastosowania inteligentnych maszyn oraz porozmawiamy o optymalizacji kosztów pozyskiwania energii, OZE jako alternatywie dla paliw kopalnych oraz zastosowaniu gazu ziemnego w przemyśle.
Wzorem poprzednich edycji, wieczorem, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki „Diamenty Top Industry”. Kapituła konkursowa uhonoruje w ten sposób wyróżniające się spółki oraz osobowości branży za najważniejsze osiągnięcia, projekty i inwestycje.

Więcej informacji o wydarzeniu, prelegentach oraz rejestracja dostępna na stronie konferencji: https://executiveclub.pl/topindustry-summit/

materiały prasowe: https://executiveclub.pl/top-industry-summit/