Sztuczna inteligencja kluczem do optymalizacji kosztów i automatyzacji procesów

Możliwość komentowania Sztuczna inteligencja kluczem do optymalizacji kosztów i automatyzacji procesów została wyłączona Aktualności, Biznes, firma tygodnia, It

W tym roku kielecka firma Grupa GT Ochrona Sp. z o.o. kolejny raz pojawiła się w rankingu Diamenty Forbesa poprawiając swoją poprzednią pozycję o  505 miejsc na liście ogólnopolskiej. Zaczynając jako mała lokalna firma, dzisiaj świadczy aktywnie usługi na terenie całej Polski, dynamicznie powiększając grono zadowolonych Klientów.

sztuczna inteligencja grupa GT fot. Grupa GT Ochrona Sp. z o.o
sztuczna inteligencja grupa GT fot. Grupa GT Ochrona Sp. z o.o

Firma swoją działalność rozpoczęła jako nowa marka na ciasnym już wtedy rynku osiągając po 4 latach status lidera swojej branży na terenie województwa świętokrzyskiego. Natomiast zmiany kosztów pracy w 2016 roku zapoczątkowały jej ekspansję na teren całego kraju.

Od zawsze, w firmie trzymają się żelaznych zasad: uczciwość, partnerstwo, potrzeby klienta. I mimo polskich realiów biznesowych wierność tym zasadom pozwoliła im osiągnąć spektakularny sukces.

Przedsiębiorstwo zajmuje się ochroną osób i mienia, ale nie jest typową agencją ochrony. Obsługuje podmioty się w zakresie:

– ochrony mienia -security

– wykrywania i zapobiegania stratom – fraud

– bezpieczeństwa i higieny pracy – safety

– kontroli procesów przemysłowych – industrial

– automatyzacji procesów sprzedażowych, księgowych i kadrowych – sales & human relations

– teleopieki osób starszych i potrzebujących -care

Swoje rozwiązania opierają na najnowszych narzędziach sztucznej inteligencji analizujących otrzymywane on-line dane lub obrazy z kamer telewizji przemysłowej.

Punktem wyjścia dla każdego kontraktu firmy jest prawidłowe rozpoznanie konkretnych potrzeb klienta. Tylko wspólne z  klientem prawidłowe skatalogowanie i  nazwanie istniejących problemów daje gwarancję sukcesu, jest to moment w którym każde zaniedbanie generuje ryzyko osłabienia uzyskanego efektu. Dlatego kładzie się bardzo duży nacisk na uzyskanie z każdym klientem partnerskiego modelu współpracy, który może wymaga więcej zaangażowania w projekt, ale daje gwarancję skutecznych rozwiązań.

Firma jest prekursorem w zakresie optymalizacji kosztów ochrony mienia w Polsce. Poszukiwanie nowych rozwiązań pozwoliło Klientom Grupa GT Ochrona na zmniejszenie wydatków na ochronę i znaczne oszczędności w tym sektorze. Usługa e-WARTOWNIK oparta zarówno na najnowszej dostępnej technologii jak i na własnych autorskich rozwiązaniach, zrewolucjonizowała dzisiejszą ochronę mienia, a niektóre sektory rynku zmieniła całkowicie. Dzisiaj praktycznie żadna firma budowlana nie chroni swojego mienia innym narzędziem niż elektronika. To dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Klientów wieże e-WARTOWNIK są w pełni dostosowane do wymagań każdego obiektu. Klienci mają wpływ na nasz ostateczny produkt.

Technicy Grupa GT Ochrona to najwyższej klasy fachowcy posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie projektowania, wykonywania oraz serwisowania zaawansowanych systemów technicznej ochrony mienia takich jak systemy sygnalizacji włamania, systemy sygnalizacji pożaru, systemy wykrywania wycieku gazów, wody, systemy kontroli dostępu, systemy komunikacji, systemy ewakuacji oraz inne specjalistyczne rozwiązania techniczne.

grupa GT fot. Grupa GT Ochrona Sp. z o.o

Fachowe doradztwo techniczne w zakresie zastosowania odpowiedniego do obiektu systemu zabezpieczenia, pomaga Klientom w dokonaniu odpowiedniego wyboru usługi, co niewątpliwie wpływa na jakość bezpieczeństwa.

Za realizację autorskich rozwiązań i własnej myśli technicznej odpowiada dział badań i rozwoju, dzięki czemu przedsiębiorstwo dysponuje innowacyjnymi narzędziami za pomocą których wykorzystujemy topowe rozwiązania technologiczne.

zdjęcia wieży fot. grupa GT Grupa

Firma jest w  pełni niezależna, obsługując swoich Klientów w  zakresie ochrony. Dysponuje nowoczesnym całodobowym centrum monitorowania, które nadzoruje wszelkiego rodzaju otrzymywane z obiektów Klientów, sygnały alarmowe. Wyodrębniony sektor operatorów wideo pozwala na wyspecjalizowaną obsługę alarmów wideo i zastosowanie odpowiednich procedur, dedykowanych poszczególnym obiektom.

Nad prawidłowym procesem świadczonych usług czuwa dział operacyjny Dzięki tak zbudowanej strukturze bez zakłóceń realizowane są aktualne i nowe kontrakty.

Każdy kto troszczy się o jakość usług oraz koszty w zakresie:

– ochrony mienia

– wykrywania i zapobiegania stratom

– bezpieczeństwa i higieny pracy

– nadzoru nad prawidłowością procesów przemysłowych

– mechanizmów sprzedaży, księgowych oraz HR.

– opieki nad osobami starszymi lub potrzebującymi

może liczyć na wsparcie Grupy GT Ochrona i  doradztwo w  wyborze odpowiednich rozwiązań.

To doświadczenie oraz aktualna oferta firmy jest gwarancją skutecznego procesu optymalizacji zarówno jakościowej jak i kosztowej w przedstawionych powyżej sektorach różnych przedsiębiorstw i organizacji.

Grupa GT Ochrona prowadzi razem z partnerami BIURO BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU w którym zajmuje się tematyką bezpieczeństwa w zakresie prowadzenia biznesu w Polsce. Wykonuje specjalistyczne audyty oraz kierunkowe szkolenia pozwalające na wykrycie błędów które generują ryzyka. Nasze działania pozwalają na osiągnięcie znaczących korzyści zarówno w zakresie finansowym jak i prawno-organizacyjnym.

Jest również świadomą organizacją, należy do Związku Pracodawców Lewiatan oraz jest członkiem organizacji branżowych:

Polskiego Związku Pracodawców Ochrona oraz Polskiej Izby Ochrony.

Pomimo już wielu osiągniętych założeń na polu optymalizacji kosztów oraz automatyzacji procesów to – jak deklaruje Prezes Zarządu Iwona Kołodziejska – Grupa GT Ochrona nie zaprzestaje działań w tym zakresie, a planowane projekty pozwolą na sprawną obsługę nawet skomplikowanych technologicznie i wymagających kontraktów