Sieć dla małych firm “po ludzku”

Możliwość komentowania Sieć dla małych firm “po ludzku” została wyłączona Aktualności, It, porady ekspertów, TOP Manager

Wojciech Łastowiecki  –  informatyk, autor pierwszego polskiego programu do nauki przy pomocy komputera. Swoim nazwiskiem firmuje IT-Eksperci, legitymującą się ponad 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie informatyki, nabytym w  Polsce, jak również  w różnych firmach i instytucjach w Austrii i Niemczech.

 

Pan Wojciech posiada ogromną wiedzę i praktykę w programowaniu. Jako programista w IDKKAP wdrażał projekty z firmami IBM, Data General Corporation oraz Data Point. Był również samodzielnym informatykiem w fabryce AVIA gdzie odpowiadał za obsługę i nadzór nad bazami danych dla potrzeb zarządzania, np. efekty gospodarcze, płace, finanse, prognozy. Jako inżynier systemu ECLIPSE w dziale informatyki Ministerstwa Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego, programował i obsługiwał system do zbierania danych z fabryk z całej Polski. Pracował także jako informatyk w różnych firmach i organizacjach na terenie Austrii i Niemiec. Udzielał porad małym firmom, projektował i wdrażał systemy informatyczne, wykonywał oprogramowania i administrował sieci LAN. W jego CV znajdziemy również prowadzenie szkoleń z baz danych.

Pytania zadawane podczas porad informatycznych skłoniły Wojciecha Łastowieckiego do napisania artykułu, który przeczytasz  TUTAJ:

 Sieć dla małych firm „po ludzku”

 

 

W 2018 roku Pan Wojciech został Laureatem nagrody przyznanej  przez  czasopismo Businesswoman & Life jako lider profesjonalnych porad  informatycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Profil zawodowy

–  Porady informatyczne dla małych firm,

–  Audyt informatyczny,

–  indywidualne programowanie w Microsoft Access  2000, 2003, 2007, 2010,

–  indywidualne programowanie w HTML 5 i Namo 9,

–  szkolenia z relatywnych baz danych,

–  sieci komputerowe na bazie thin-client,

–  projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych w  małych firmach,

–  instalowanie oraz konfigurowanie systemów operacyjnych i oprogramowania.

 

Czytaj więcej:

http://www.wojciech-lastowiecki.pl/

http://it-eksperci.pl/