Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku i spotkanie Firm Członkowskich

Możliwość komentowania Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku i spotkanie Firm Członkowskich została wyłączona Aktualności

RIG w Katowicach zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie – Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku połączone z otwartym spotkaniem Firm Członkowskich, które odbędzie się 30 stycznia br. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku baner RIG Katowice
Regionalne Gospodarcze Otwarcie Roku baner RIG Katowice

Rok 2023 to kolejny rok ogromnych wyzwań, w trakcie którego przedsiębiorcy będą musieli zweryfikować swoje strategie i plany. Wysoka inflacja, wzrost kosztów energii i gazu, znaczące podwyżki płacy minimalnej i składek ZUS to tylko niektóre z wielu wyzwań stojących przed firmami.  Rok 2023 przyniesie wiele zmian prawnych ważnych z punktu widzenia przedsiębiorców, o których również będziemy mówić.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Maciej Samcik – znany i ceniony dziennikarz ekonomiczny, analityk zjawisk finansowych, ekonomista, publicysta i Redaktor Naczelny portalu “Subiektywnie o finansach”.

Tematem wystąpienia będzie: „Co z tą Polską w 2023? Budżet państwa, zadłużenie, inflacja. Jak bronić swoich pieniędzy?”

Wydarzenie będzie jednocześnie spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy poczęstunku. Podczas spotkania powitamy nowe Firmy Członkowskie Izby. Ponadto zostaną wręczone Medale 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają Firmy Członkowskie i Partnerów Izby, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać organizację i rozważają członkostwo.

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy pod adresem: https://app.evenea.pl/event/rgor2023/?fbclid=IwAR0GBdxIEkOmy6ge79sBvqAHwrwZ9tYXKUReoP-GlvHDnmG35Z7zlxrUk9k

Transmisję na żywo, z Regionalnego Gospodarczego Otwarcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku – https://www.facebook.com/RIGKatowice 

Mapa dojazdowa do Stadionu Śląskiego w Chorzowie:

Przy bramce na wjeździe do Parku Śląskiego należy pobrać bilet – który będzie można zwalidować po zakończeniu spotkania w recepcji Stadionu. Od walidacji biletu jest 15 minut na przejazd przez bramkę wyjazdową.

źródło informacji: RIG Katowice