NASZ PATRONAT: Prezydent RP Andrzej Duda objął Patronatem Honorowym 5.edycję Kongresu 590

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Prezydent RP Andrzej Duda objął Patronatem Honorowym 5.edycję Kongresu 590 została wyłączona Aktualności, Biznes

Kongres 590 to jedno z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń ekonomicznych w Polsce. Tegoroczną 5. edycję zaplanowano na 21-23 października w Jasionce k. Rzeszowa, a jej tematem przewodnim będzie Polska 2030.


Ze względu na pandemię koronawirusa, Kongres 590 odbędzie się w formule hybrydowej, która połączy formę stacjonarną z autorskim narzędziem online. Dzięki temu, uczestnicy wydarzenia uzyskają dostęp do paneli, prelekcji, strefy expo, wystaw, stoisk, networkingu również przez Internet – zarówno z poziomu wydarzenia stacjonarnego, jak i wyłącznie online.

– Podczas tegorocznej edycji Kongresu 590 będziemy skupiać się na tym, co będzie kształtowało rzeczywistość w Polsce i na świecie przez kolejne 10 lat. – powiedział Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590. – To niesamowicie ważne, aby odpowiednio i na czas reagować na trendy i wyzwania, jakie stawia nam współczesność. Istotną rolę w tym procesie odgrywa integracja społeczności polskich przedsiębiorców oraz patriotyzm gospodarczy. Jesteśmy dumni, że w tym wspólnym dialogu uczestniczyć będzie także Prezydent RP Andrzej Duda, który po raz kolejny objął nasze wydarzenie Patronatem Honorowym. – dodał Remigiusz Kopoczek.

Wydarzeniu ma przyświecać idea Polski 2030. Omówione zostaną trendy kształtujące polską i światową gospodarkę w perspektywie najbliższych dziesięciu lat. Poruszone zostaną kwestie związane z dziesięcioma obszarami tematycznymi:
– patriotyzm gospodarczy,
– klimat i energia,
– rynek pracy,
– eksport,
– infrastruktura,
– demografia,
– edukacja i odpowiedzialność społeczna,
– zdrowie i styl życia,
– gaming,
– Internet.