PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei!

Możliwość komentowania PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei! została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

PKP Intercity uruchamia internetowy sklep dla miłośników kolei. ”Mikole” znajdą w nim m.in. tekstylia, gadżety, upominki czy artykuły dla dzieci. Oferta dostępna jest pod adresem www.sklep.intercity.pl.

PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei!. fot. PKP Intercity
PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei!. fot. PKP Intercity

Internetowy sklep narodowego przewoźnika oferuje podróżnym wyjątkowy asortyment. Produkty są inspirowane światem kolei, a pierwszymi motywami są „Czuwak” i „Pantograf” – terminy dobrze znane wszystkim kolejarzom i miłośnikom pociągów czy transportu kolejowego. W trakcie tworzenia postawiono na wysoką jakość, oryginalne projekty, wygodę i użytkowość oferowanych produktów.

Wśród dostępnych artykułów znajdziemy m.in. materiały tekstylne takie jak t-shirty, bluzy z kapturem czy czapkę zimową. W sklepie dostępne są również przydatne na co dzień lub w podróży gadżety takie jak kubki porcelanowe i butelki termiczne, torby zakupowe, plecaki w kształcie worka czy zawieszki na bagaż.

Nie zapomniano o ofercie dla najmłodszych, która może okazać się świetnym prezentem pod choinkę: na uwagę zasługują autorskie, związane z tematyką kolejową wersje znanych gier takich jak domino, dobble czy memo, a także książki i zeszyty ćwiczeń oraz maskotka Edek

Kolekcja dostępnych produktów będzie rozwijana i tworzona zgodnie z potrzebami klientów. Sklep internetowy jest oparty o nowoczesną platformę technologiczną, co pozwala na wygodne nawigowanie i szybkie zakupy. W przyszłości usługa będzie rozwijana i udoskonalana.

Co warte podkreślenia, produkty tworzone są we współpracy z polskimi producentami. Dzięki temu PKP Intercity może zaoferować wysoką jakość, wspierać polskich przedsiębiorców i skrócić czas oczekiwania na dostawy. Zamówione rzeczy będą wysyłane do klientów za pośrednictwem firmy InPost. Dostawa będzie ekonomiczna, a paczkę można odebrać w jednym spośród wielu tysięcy paczkomatów – niedługo tylko na terenie Polski będzie ich ponad 20 tysięcy.

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który zapewnia komunikację pomiędzy dużymi miastami oraz popularnymi ośrodkami turystycznymi w kraju, łączy mniejsze ośrodki z aglomeracjami, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie zapewniając mieszkańcom coraz większej liczby miast i miejscowości dostępność komunikacyjną. W ramach rozszerzonej strategii inwestycyjnej „PKP Intercity – Kolej Dużych Inwestycji” do 2030 roku Spółka przeznaczy 27 mld zł na nowoczesny tabor oraz przyjazne środowisku stacje postojowe. W 2030 roku cała flota PKP Intercity będzie nowa lub zmodernizowana, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa podróży i wygody. Przewoźnik dąży do tego, by oferować pasażerom wysoki oraz powtarzalny standard podróży i intensywnie rozwija ofertę dla pasażerów, by kolej stała się środkiem transportu pierwszego wyboru. Rozwój kolei jako najbardziej ekologicznego środka transportu zbiorowego wpisuje się w założenia Europejskiego Zielonego Ładu. PKP Intercity ma ambicję, aby stać się pierwszym polskim przewoźnikiem pasażerskim, którego działalność będzie neutralna dla klimatu.

źródło informacji: Zespół Prasowy PKP Intercity S.A.