PHH dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Możliwość komentowania PHH dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” została wyłączona Aktualności, Biznes, Inwestycje

Hotele należące do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH), już po raz kolejny biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Wiosenna edycja odbędzie się w dniach 20-22 marca, a sprzedaż ofert rusza już 27 lutego.

– Od samego początku spółka Polskiego Holdingu Hotelowego włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W kolejnej, ósmej już edycji, wezmą udział wszystkie 27 hoteli należących do naszej spółki – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego 

– Cieszymy się, że poprzez udział w ogólnopolskiej kampanii turystycznej promującej Polskę umożliwiamy turystom odkrywanie pięknych miejsc naszego kraju, oferując przy tym korzystne ceny naszym gościom hotelowym. Uważam, że akcje tego typu, w ciągu kilku lat mogą dać Polsce silny brand i działają na korzyść polskiej turystyki – dodaje Gheorghe Marian Cristescu.

Akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, w dniach 20-22 marca 2020 roku. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty w obiektach należących do Polskiego Holdingu Hotelowego należy zgłosić się do recepcji jednego z hoteli wpisując w temacie e-maila hasło: „Weekend za pół ceny”. Sprzedaż ofert zostanie uruchomiona 27 lutego br.

W akcji biorą udział:

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Golden Tulip Gdańsk Residence

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Best Western Hotel Jurata

Moxy Katowice Airport

Moxy Poznań Airport

Holiday Inn Express Rzeszów Airport

AMW Hotele

Hotel Kopernik

Hotel Katowice

Hotel Zagroń

materiały prasowe: PHH