Ostatnie dni zapisów do Biegu Firmowego! Ponad 10 000 uczestników pobiegnie charytatywnie w maju.

Możliwość komentowania Ostatnie dni zapisów do Biegu Firmowego! Ponad 10 000 uczestników pobiegnie charytatywnie w maju. została wyłączona Aktualności

To ostatnie dni na dołączenie do największych wydarzeń integracyjnych w kraju. 13 maja zawodnicy wystartują w ogólnopolskim Biegu Firmowym. Po tej rozgrzewce, we wrześniu, drużyny firmowe wezmą udział w Rowerowej Grze Miejskiej FRRuuu w trzech miastach.

Bieg Firmowy fot. mat. prasowe
Bieg Firmowy fot. mat. prasowe

Koniec truchtu, czas na sprint w zapisach!

31 marca kończy się sprzedaż pakietów startowych, które umożliwiają dołączenie do 11. edycji charytatywnej sztafety. Firmy z całej Polski deklarują swój udział w projekcie niemal od dekady! W Biegu Firmowym 5-osobowe drużyny mają do pokonania trasę o długości 5 km, a głównym celem jest pomoc i wsparcie 12 podopiecznych Fundacji Everest.

Tegoroczna edycja Biegu Firmowego odbędzie już 13 maja! Ponad 10 000 uczestników pobiegie stacjonarnie we Wrocławiu oraz dołączy do sportowej inicjatywy z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu aplikacji. W tym roku planowany jest udział ponad 500 firm z całej Polski!

Hasco-Lek od wielu lat wspiera akcje charytatywne, jesteśmy również mecenasem wydarzeń sportowych, a idea Biegu Firmowego jest spójna z naszą misją – oprócz dbania o zdrowie Polaków, pomagamy, bo mamy to w DNA. Nasze zaangażowanie staje się tradycją – biegniemy razem już od 2017 roku. Tegoroczna edycja jest jednak dla nas niezwykła, ponieważ wspieramy wydarzenie jako Sponsor Główny. – mówi Agnieszka Han, Członek Zarządu PPF Hasco-Lek S.A.

Charytatywna sztafeta nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie Hasco-Lek, 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, KRUK, Credit Suisse, LG Electronics, Pyszne.pl, ZF, Frisco, Multisport czy MPWiK #PijKranówkę.

Rośniemy w siłę! Z roku na rok jest nas coraz więcej i wszyscy biegniemy dla potrzebujących dzieciaków Fundacji Everest! #WeAreGarmin – mówi Martyna Janecka-Franczak,HR Business Partnerka, Garmin Wrocław

Więcej zieleni dla planety z pakietem GREEN RUN!

Środowisko biznesowe tak doceniło tegoroczne, nowe propozycje w Biegu Firmowym, że pakiet GREEN RUN został wyprzedany przed czasem! Dzięki temu zrównoważonemu rozwiązaniu, zostanie posadzonych ponad 600 drzew.

Zapisy trwają do końca marca, a poza zieloną opcją, dostępne są jeszcze 2 rodzaje pakietów: JUST RUN i RUN LIKE A HERO, który umożliwia umieszczenie logo na koszulce. Nie będzie wątpliwości, że Twoja firma angażuje się w akcje charytatywne i działa zgodnie z założeniami CSR!

Bieg to dobra rozgrzewka przed FRRuuu. Wskocz na rower jesienią!

Równolegle trwają zapisy do 3. edycji FRRuuu – największej integracji rowerowej dla pracowników w Polsce. Gra miejska to jednodniowy event, który pozwala na aktywizację zespołów firmowych, gdzie za każdego uczestnika, posadzone będzie jedno drzewo.

FRRuuu odbędzie się stacjonarnie w trzech miastach w Polsce:

09.09.2023 r. – we Wrocławiu

16.09.2023 r. – w Warszawie

23.09.2023 r. – w Poznaniu

Więcej zieleni dla planety! Co czeka na trasie FRRuuu?

Wydarzenie ma na celu integrację środowiska biznesowego. Drużyny pokonają około 25-kilometrową trasę, pełną wyzwań i zagadek. Podczas wydarzenia, na uczestników będą czekać niespodzianki, przekąski regeneracyjne, kawa i wiele innych atrakcji. Z FRRuuu stawiasz na zrównoważone rozwiązania i dbasz o środowisko – poprzednie edycje to aż 2600 posadzonych drzew!

FRRuuu Rowerowa Gra Miejska fot. mat. prasowe

Jak dołączyć do Biegu Firmowego i FRRuuu?

Zapisz drużyny firmowe! Ilość miejsc w obu projektach jest ograniczona. Bilety znajdziesz na www.biegfirmowy.pl i www.rajdrowerowy.pl. Zapisy na FRRuuu możliwe są do czerwca lub wyczerpania biletów.

Informacje o Compani

Realizatorem obu wydarzeń jest firma Compani. Projektujemy, organizujemy i realizujemy eventy. Łączymy efektowność i efektywność, abstrakcję i konkret, kreatywność i biznes. Compani to nie-agencja eventowa. Organizujemy zarówno eventy od 50 osób, jak i ogólnopolskie wydarzenia dla 30000+ uczestników. W formule live oraz digital.

Pracujemy m.in. z Mercedes-Benz, 3M, Dolby, Kaufland, Santander, Just Join IT, Grupa Wirtualna Polska. Kompleksowo zarządzamy wydarzeniami: Bieg Firmowy, FRRuuu Firmowy Rajd Rowerowy, E-sportowa Liga Firmowa.

źródło informacji: biegfirmowy.pl organizator: Fundacja Everest