NASZ PATRONAT: „Zrównoważone Budownictwo”- debata na kanale Executive Club w serwisie Youtube

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: „Zrównoważone Budownictwo”- debata na kanale Executive Club w serwisie Youtube została wyłączona Aktualności

2 grudnia 2021 roku w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się organizowana przez Executive Club debata poświęcona tematyce zrównoważonego budownictwa. Celem spotkania będzie merytoryczna dyskusja na temat odpowiedzialności względem użytkowników i środowiska naturalnego w sektorze budownictwa. Transmisja wydarzenia zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane ze zrównoważonym budownictwem. Podczas dyskusji poznamy trendy w ekologicznym budownictwie oraz działania, które mają sprawić, że budownictwo jest bardziej przyjazne użytkownikom. Porozmawiamy również o odpowiedzialności i tym samym minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne przez wszystkie procesy powstawania inwestycji. Nie zabraknie również kwestii dotyczącej innowacji z obszaru automatyki dla budynków, która miałaby redukować straty energii.

Podczas debaty poznamy odpowiedzi m. in. na pytania:

1.  Czy circular economy zaadoptuje się w branży budowlanej?

2.  Czy przy zastosowaniu „zielonych” materiałów budowlanych można wciąż utrzymać przewagę konkurencyjną?

3.  Jak zachować odpowiedzialność względem otoczenia przy procesie budowy?

Więcej na stronie organizatora: https://executiveclub.pl/zrownowazone-budownictwo/