NASZ PATRONAT: Wschodnio Europejskie Biznes Forum 2018

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Wschodnio Europejskie Biznes Forum 2018 została wyłączona Aktualności, Biznes

Przez cztery dni września, we Wrocławiu odbywać się będzie Wschodnio Europejskie Biznes Forum (WEBF), którego głównym założeniem jest nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz wymiana doświadczeń zawodowych. W konferencji weźmie udział ponad 250 delegatów z 10 krajów europejskich.  Program imprezy skierowany jest do przedsiębiorców i inwestorów z Europy Wschodniej i Azji Środkowej, którzy chcą rozbudować istniejący biznes lub stworzyć nowy na terenie Polski i krajów UE.

Delegaci będą wymieniać doświadczenia dotyczące wykorzystania nowoczesnych struktur korporacyjnych dla biznesu, a także będą mogli znaleźć nowych partnerów wśród 100% profesjonalnych odbiorców. Wśród uczestniczących znajdą się właściciele średnich i dużych przedsiębiorstw, menadżerowie, dyrektorzy finansowi, prawnicy, doradcy podatkowi…

Głównymi tematami WEBF 2018 będzie – biznes w Polsce i Europie oraz  główne trendy gospodarcze i biznesowe w Polsce. Nie zabraknie dyskusji o tendencjach na rynku lokalnym i decyzjach inwestycyjnych w 2018 r. Ciekawym tematem będzie Wolna Strefa Ekonomiczna jako szansa na rentowny biznes w Polsce. Poruszone zostaną praktyczne tematy np.  jak zarejestrować firmę w Polsce, aby zaoszczędzić na podatkach?, w jakim projekcie można uzyskać dotacje…?, jak wygląda zakup nieruchomości w Polsce itp.

Prelegentami będą polscy eksperci oraz eksperci z dziedziny finansów, inwestycji, prawa i doradztwa biznesowego i eurodotacji.

Forum odbywać się będzie przez 4 dni. Jak przedstawia się program? – ZOBACZ TUTAJ

Forum w liczbach:

4 dni  – intensywnego biznesu

ponad 50 godzin – wystaw, konferencji, podróży służbowych….

ponad 30 prezentacji przeprowadzonych przez profesjonalistów z różnych branż zarządzania kapitałem

ponad 15 wystawców – banki, firmy konsultingowe, firmy rodzinne

ponad 250 uczestników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Armenii, Litwy, Gruzji, Niemiec, Finlandii, Szwecji, Czech, Hiszpanii i Belgii

1 dzień spędzony w wolnej strefie ekonomicznej w Wałbrzychu

Warunki uczestnictwa i formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie http://www.easteuropeforum.com/