MKS Business dołącza do Polskiego Towarzystwa Gospodarczego

Możliwość komentowania MKS Business dołącza do Polskiego Towarzystwa Gospodarczego została wyłączona Aktualności, Biznes

Lubuski dostawca usług outsourcingu procesowego, firma MKS Business, dołączyła do ogólnopolskiej organizacji pracodawców jaką jest Polskie Towarzystwo Gospodarcze (PTG).

Na zdjęciu: Spotkanie Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Lublinie / Autor: Krzysztof Fabisiak (najlepszykadr.pl)

MKS Business specjalizuje się w dostarczaniu usług outsourcingowych dla dużych przedsiębiorstw, którym zależy na elastycznym podejściu do zasobów personalnych. 

Zespół zarządzający firmą od blisko 20 lat doskonali i rozwija działania outsourcingowe. Dzięki temu posiada cenne doświadczenie i zdolność dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego.

Dołączenie MKS Business do PTG jest kolejnym kamieniem milowym w misji firmy, jaką jest budowa silniejszej i bardziej konkurencyjnej gospodarki w Polsce. Przystąpienie do PTG umożliwi współpracę z innymi wiodącymi przedsiębiorstwami i podzielenie się swoją wiedzą. Firma liczy też na budowę platformy wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk z zakresu outsourcingu.

Jak powiedział prezes MKS Business, Waldemar Stępak, przyjęcie do Polskiego Towarzystwa Gospodarczego otwiera nowe możliwości ekspansji spółki.

– Polskie Towarzystwo Gospodarcze to jedna z najaktywniej działających organizacji pracodawców, która największy nacisk kładzie na promowanie polskich firm – mówi Waldemar Stępak. – Dołączenie do PTG umożliwi nam nawiązanie strategicznych relacji biznesowych oraz udział w tworzeniu skutecznych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju całej branży outsourcingowej w Polsce – dodaje. 

PTG jest organizacją skupiającą przedsiębiorców i liderów biznesu z różnych sektorów gospodarki. Jednym z jej zadań jest reprezentowanie interesów polskich przedsiębiorców na arenie krajowej i międzynarodowej oraz wspieranie wzrostu i rozwoju polskiej gospodarki.

źródło informacji: biuro prasowe, MKS Business / Polskie Towarzystwo Gospodarcze