Kluby Przedsiębiorczości powstały, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem

Możliwość komentowania Kluby Przedsiębiorczości powstały, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem została wyłączona Biznes

Rozmowa z Adamem Przemykiem oraz Jackiem Szwedem, współzałożycielami Klubów Przedsiębiorczości.

Jaki cel przyświeca działalności Klubów Przedsiębiorczości?

Naszym celem jest edukacja finansowa i biznesowa Polaków oraz tworzenie społeczności ludzi przedsiębiorczych w całej Polsce. Robimy to poprzez organizację spotkań, na których występują praktycy biznesu, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli sukces i chcą się tą wiedzą dzielić z innymi. Stawiamy na networking, na każdym ze spotkań nasi klubowicze mają szansę porozmawiać ze sobą i wymienić się swoim doświadczeniem oraz wizytówkami. Staramy się także prowadzić edukację finansową, w czym pomaga nam gra Cashflow, wykorzystywana podczas naszych spotkań. To gra, która uczy rozsądnie gospodarować swoimi finansami, inwestować i tworzyć dochody pasywne.

Kim są członkowie klubu, jakie warunki należy spełnić, by móc się zapisać?

Jedynym warunkiem, który należy spełnić, aby móc zostać członkiem naszego Klubu, jest udział w organizowanych przez nas spotkaniach. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu członkostwa. Działamy obecnie na terenie sześciu miast: Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Bytowa, a wkrótce powstaną koleje oddziały w Poznaniu i w Kielcach.

Jakie korzyści wynikają z przynależności do Klubu?

Przede wszystkim, uczestnicy otrzymują konkretną wiedzę biznesową i gotowe rozwiązania, które mogą natychmiast wykorzystać w praktyce. Dzięki tej wiedzy mogą polepszać wyniki swojej firmy, lepiej promować swoje produkty, mądrze inwestować czy też zarabiać na giełdzie i nieruchomościach. Poza tym, każdy klubowicz ma możliwość promowania swoich usługi i produktów wśród innych klubowiczów oraz zdobywać interesujące go kontakty.

Na czym polegają organizowane przez Was wydarzenia? Jaka jest ich częstotliwość?

Spotkania odbywają się zazwyczaj w czwartki, w godzinach 17:30-22:00, w hotelach w centrum miast. W każdym uczestniczy średnio 40-60 osób. Na spotkaniach gościmy 3 ekspertów z różnych branż biznesu, którzy prowadzą wykłady lub warsztaty. Po każdej prelekcji jest przerwa kawowa, w trakcie której nasi uczestnicy mają możliwość się ze sobą poznać i wymienić kontaktami oraz doświadczeniem. Spotkania w każdym z miast organizujemy średnio raz w miesiącu.

Więcej informacjihttp://klubprzedsiebiorczosci.pl/

Chcesz wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Klub Przedsiębiorczości? Wyślij do nas maila na adres: p.dabrowska@kapitaldolnoslaski.pl, a otrzymasz specjalny rabat 🙂