Klinika Platinum pokazuje jak szybko rozwija się stomatologia

Możliwość komentowania Klinika Platinum pokazuje jak szybko rozwija się stomatologia została wyłączona Aktualności, Zdrowie

Na stomatologicznej mapie Wrocławia pojawiła się niedawno nowa lokalizacja. Dobrze już znana wrocławianom, ale i nie tylko im — Klinika Platinum otworzyła kolejną, trzecią już placówkę. Tym razem również przy głównej arterii, bo na ulicy Zwycięskiej na Ołtaszynie we Wrocławiu.

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, recepcja

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, recepcja fot. Klinika Platinum

Tutaj również znajdziemy kompleksową opiekę stomatologiczną, gdyż właściciele kliniki stawiają na holistyczne podejście do pacjenta, jego potrzeb i problemów.

Nie zostawiamy pacjenta samemu sobie, nie odsyłamy go do „poszukiwań w sieci”. Pragniemy mu pomóc i  zaopiekować się nim, obsłużyć dokładne tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni – podkreślają właściciele Platinum.

W  każdej placówce Kliniki Platinum przyjmują specjaliści z  zakresu chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji, periodontologii, protetyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej, ale również logopedzi i  neurologopedzi. Jest też dział beauty, zajmujący się medycyną estetyczną, który dopełnia zakres usług. Klinika Platinum współpracuje też ściśle z fizjoterapeutami i osteopatiami.

Wierzymy, że tylko przy takim podejściu można pomóc pacjentowi, a nie tylko doraźnie próbować rozwiązywać jego problemy. Owszem, nie zawsze jest tak, że pacjent tego wszystkiego potrzebuje, gdy trafi do nas np. tylko po to, aby zrobić wypełnienie, ale pacjenci wymagający i w pewnej grupie wiekowej, po wypadkach lub urazach potrzebują już kompleksowej i  rozbudowanej pomocy oraz przede wszystkim świetnej diagnostyki – mówią właściciele Platinum.

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, recepcja

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, recepcja fot. Klinika Platinum

Prawda jest taka, że wszystko w  naszym ciele jest ze sobą połączone i  niekiedy ból głowy, czy pleców ma swoje początki w problemach z zębami i  dokładnie tak samo taka zależność działa w drugą stronę.

Klinika Platinum już od 16 lat leczy Pacjentów nie tylko z Wrocławia czy z Polski. Wielu pacjentów Kliniki Platinum przemierza ocean, aby trafić do tej placówki a  robią to zarówno ze względów finansowych, gdyż stomatologia w ich krajach jest dużo droższa, ale także dlatego, że stomatologia w  Polsce jest na zupełnie innym, znacznie wyższym poziomie niż w niektórych krajach Europy, czy świata. Poza tym 90% pacjentów trafia do Kliniki Platinum z polecenia. Są na przykład pacjenci z Australii, którzy leczą się w Klinice bo polecili im ją przyjaciele ze Stanów.

Specjaliści z Platinum leczą już trzecie pokolenia, całe rodziny, ich przyjaciół i znajomych — tak to jest, że jak już ktoś tam trafi to zostaje. Również dlatego, że lekarze pracujący w Klinice Platinum wciąż się doszkalają, jeżdżą po całym świecie w  celu poszerzania wiedzy, konfrontują swoje przypadki i  czerpią z  doświadczenia innych. Sami też często występują w roli ekspertów ucząc innych, są złaknieni nowych rozwiązań, nowych protokołów postępowania, nowych, bo w świecie stomatologii wciąż się coś zmienia.

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, gabinet stomatologiczny

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, gabinet stomatologiczny fot. Klinika Platinum

Stomatologia rozwija się bardzo szybko, jak żadna inna dziedzina medycyny. Cyfrowe rozwiązania zawitały do Platinum już 8 lat temu, wówczas mało która klinika stomatologiczna w  Polsce zajmowała się tym tematem, dziś bez tego nie ma współczesnej – dla nich standardowej już – stomatologii. Byli pionierami w tej dziedzinie dlatego dziś mogą uczyć innych.

Dzisiejsza stomatologia to już nie jest stomatologia uśmiechu w jeden dzień, lecz jest stomatologią, w  której wszystko niemalże jest możliwe, w której nie ma jednego – najdroższego rozwiązania, a pacjent poddający się zabiegowi, wie, że nie wróci do nas ze swoim problemem.

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, gabinet stomatologiczny, narzędzia

Klinika Platinum na Ołtaszynie we Wrocławiu, gabinet stomatologiczny, narzędzia fot. Klinika Platinum

Umiejętności, doświadczenie oraz wiedza, którą specjaliści z Kliniki Platinum wciąż pogłębiają sprawia, że są jednymi z  najlepszych. Do tego umiejętności miękkie, takie jak empatia i  ogromne zrozumienie sytuacji pacjenta daje to, czego inni mogą się uczyć. Odwiedzając Klinikę Platinum spodziewajmy się więc wspaniałej atmosfery, zrozumienia i empatii. Spodziewajmy się przede wszystkim spokojnego i dokładnego omówienia naszego problemu, skrupulatnego przedstawienia planu leczenia oraz wizualizacji tego, jak może wyglądać nasz uśmiech po zakończeniu leczenia. Spodziewajmy się olbrzymiej wiedzy, sprawnych operatorów, leczenia bez bólu, rekonwalescencji i powikłań.

Nie ma w Polsce, drugiej tak nowoczesnej kliniki, w której zespół działa, jak najlepiej naoliwiona maszyna, w której specjaliści wzajemnie omawiają tak szczegółowo wymagające tego przypadki, w  której dobro pacjenta, jego spokój i  zrozumienie uznawane są za najważniejsze cele. Klinika Platinum to jedno z  tych miejsc, które warto odwiedzić w poszukiwaniu nowego i pięknego uśmiechu.