Kapitał Polski licytuje dla WOŚP

Możliwość komentowania Kapitał Polski licytuje dla WOŚP została wyłączona Aktualności

Miło Nam poinformować, że Kapitał Polski przystąpił do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022. Na aukcji Allegro wystawionej przez Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne mamy do zaoferowania voucher na reklamę w ogólnopolskim magazynie biznesowym KAPITAŁ POLSKI. Gospodarka. Samorządy. Nauka. Innowacje.

Od lat Kapitał Polski wspiera rozwój przedsiębiorczości i samorządności w Polsce. Popularyzuje najbardziej innowacyjne rozwiązania w gospodarce, jednostkach samorządu terytorialnego, promuje ludzi wybitnych, kreatywnych. Jeśli chcesz dołączyć do grona Naszych Partnerów i zaprezentować Swój biznesowy sukces łącząc go z ideą wspierania potrzebujących, nadarza się wspaniała okazja:

LICYTUJ VOUCHER

– 1/2 (pół) strony w Kapitale Polskim, nr 2/2022 (wydanie marzec 2022), – kolor

Środki z Licytacji zostaną przekazane na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022, która w tym roku obrała na cel diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci w Polsce wg. najwyższych standardów. Za uzbierane środki fundacja zakupi: angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka – najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci, oftalmoskopy do badania dna oka, lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka, tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego (rogówki i soczewki), synoptofory do pomiaru kąta zeza, urządzenia OCT do bezinwazyjnej diagnostyki schorzeń, tomografia dna oka, mikroskopy, stoły operacyjne.