Grudniowy Kapitał Polski już on-line!

Możliwość komentowania Grudniowy Kapitał Polski już on-line! została wyłączona Aktualności

Wydanie grudniowe Kapitału Polskiego poświęcone zostało takim wydarzeniom jak: Kongres 590, którego optymistycznym przesłaniem było uwalnianie potencjału polskiej gospodarki.

Kapitał Polski zdjęcie okładki grudzień 2018

W grudniowym wydaniu”Kapitału Polskiego” pokazujemy jak bardzo zmieniają się spółki z Grupy PKP S.A. Kolej modernizuje się na potęgę, ale przy okazji staje się coraz bardziej otwarta na najnowocześniejsze technologie. Aktywnie uczestniczy w programie Polska cyfrowa, buduje stacje ładowania samochodów elektrycznych. Rozwija aplikacje internetowe integrujące sprzedaż biletów z innymi usługami, np. parkingowymi (park&ride), komunikacji miejskiej, przejazdu taksówką, wynajmu samochodu (car sharing) czy rezerwacji noclegów.

Piszemy o konkretnych działaniach jakie podejmują Fabryka Pojazdów Szynowych „H. Cegielski” z Poznania, która zawarła porozumienie z Jastrzębską Spółką Węglową i PKP Cargo w sprawie komercyjnego wykorzystania wodoru w transporcie kolejowym. Przeczytamy, iż JSW planuje zaangażować się w „wodorowy projekt”, stając się jego głównym producentem w kraju.

W najnowszym numerze prezentujemy najszybciej rozwijające się Lotnisko Chopina w Warszawie.

Zachęcamy do przeczytania ciekawej rozmowy ze Zbigniewem Grycanem, twórcą i właścicielem marki Grycan – Lody od pokoleń. Dowiemy się jaka jest recepta na sukces?

Na stronach wydania znajdziecie Państwo ciekawe artykuły i rozmowy z dziedziny gospodarki i inwestycji.

W „Kapitale Polskim” pokazujemy tych najlepszych przedsiębiorców i samorządowców, ich pomysły na dalszy rozwój. Warto się z nimi zapoznać, mogą być one inspiracją dla naszych działań.

Zapraszam do lektury „Kapitału Polskiego”!

Grudniowy Kapitał Polski można pobrać za darmo  TUTAJ