Jeśli szukasz pomocy lub chcesz pomóc – Wejdź na stronę https://coronavirus-wroclaw.pl/

Możliwość komentowania Jeśli szukasz pomocy lub chcesz pomóc – Wejdź na stronę https://coronavirus-wroclaw.pl/ została wyłączona Aktualności, Biznes

Aktualna sytuacja związana z rozprzestrzeniającym się koronawirusem na świecie jest dla wszystkich ogromnym wyzwaniem. Z każdym dniem przybywa osób, firm i instytucji, które znalazły się w nowej, czasami trudnej sytuacji. Już teraz wielu przedsiębiorców  zmaga się ze skutkami, jakie niesie za sobą pandemia koronowirusa, która zdezorganizowała życie  zawodowe i rodzinne.

fot. https://coronavirus-wroclaw.pl/szukam-pomocy/

Jednym z zadań Stowarzyszenia Europa Forum jest wspieranie firm. Dotychczas  Stowarzyszenie robiło to na co dzień realizując różnorodne działania,  mające na celu rozwój naszego  networkingu, organizując m.in. regularne spotkania tematyczne i integracyjne dla przedsiębiorców,  misje gospodarcze wyjścia na koncerty czy też wystawy.

Stowarzyszenie na bieżąco przekazuje informacje dotyczące pakietów pomocowych czy też rozwiązań prawnych wypracowanych przez swoich partnerów i firmy członkowskie.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem działalności EUROPA FORUM jest wspieranie działań charytatywnych. Idea wzajemnego wspierania i solidarności  jest w tym trudnym okresie niezwykle ważna.

Dla dobra Wszystkich oraz potrzeby niesienia pomocy – Stowarzyszenie wraz z firmą członkowską getsix stworzyli portal, którego celem jest wzajemna wymiana informacji dla tych, którzy szukają pomocy i tych, którzy chcą ją zaoferować.  Za pomocą tej strony internetowej, osoby potrzebujące znajdujące się w potrzebie we Wrocławiu, mogą znaleźć pomoc w  aktualnej sytuacji – na przykład dostarczenie zakupów lub opiekę nad dziećmi.

Prosty gest ma ogromne znaczenie!

Strona internetowa powstała aby ułatwić wzajemną pomoc.

https://coronavirus-wroclaw.pl/

http://www.europa-forum.org/
https://www.facebook.com/EuropaForum