Humanitas partnerem VIII Europejskiego Kongresu Samorządów

Możliwość komentowania Humanitas partnerem VIII Europejskiego Kongresu Samorządów została wyłączona Aktualności

Dwa dni spotkań, ponad 120 debat i blisko 2000 uczestników. W dniach 6-7 marca 2023 r., w Mikołajkach, odbędzie się VIII edycja Europejskiego Kongresu Samorządów. W tym roku będzie przebiegać pod hasłem „Nowa solidarność dla nowej epoki”.

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Podczas wydarzenia nie zabraknie delegacji Wyższej Szkoły Humanitas. Eksperci reprezentujący Uczelnię wezmą udział w dwóch panelach dyskusyjnych.

JM Rektor WSH, prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk będzie uczestniczył w panelu dyskusyjnym „Jak budować markę” Z kolei dr Bożena Wroniszewska – Drabek weźmie udział w panelu  pt. „Marketing terytorialny – jak to dobrze robić?”.

Należy podkreślić, że Wyższa Szkoła Humanitas jest partnerem instytucjonalnym Kongresu. 

Wielostronna i bezpośrednia współpraca regionów i miast europejskich w sferach społecznych i ekonomicznych rozwinęła się w ostatnich latach do poziomu, który wywiera istotny wpływ na politykę i gospodarkę nie tylko poszczególnych państw, ale także całego kontynentu.

Przez ostatnich siedem edycji Europejski Kongres Samorządów stał się jednym z najważniejszych miejsc spotkań i rozmów na tematy samorządowe w całej Europie.

Podczas VIII Europejskiego Kongresu Samorządów zostanie zaprezentowana kolejna edycja Rankingu Finansowego Samorządu Terytorialnego w Polsce.

źródło informacji: Wyższa Szkoła Humanitas