FAKRO z trzema nagrodami podczas Kongresu Stolarki Polskiej

Możliwość komentowania FAKRO z trzema nagrodami podczas Kongresu Stolarki Polskiej została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

FAKRO zostało uhonorowane trzema wyróżnieniami podczas tegorocznego Kongresu Stolarki Polskiej organizowanego przez Związek POiD. Nagrody są wyrazem uznania dla wieloletniego zaangażowania firmy w rozwój branży stolarki budowlanej, aktywnej współpracy ze środowiskiem branżowym oraz działań edukacyjnych prowadzonych na rzecz rynku.

Bogumiła Szczygelska, Specjalistka ds. Marketingu POiD -XVIKongres 2026 fot. FAKRO
Bogumiła Szczygelska, Specjalistka ds. Marketingu POiD -XVIKongres 2026 fot. FAKRO

Firma otrzymała prestiżowego Orła 30-lecia Związku POiD za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój branży stolarki budowlanej. FAKRO zostało również wyróżnione statuetką z okazji jubileuszu 35-lecia działalności firmy – w uznaniu za konsekwentne wspieranie inicjatyw branżowych oraz aktywny udział w działaniach realizowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

POiD-XVIKongres2026 fot. FAKRO
POiD-XVIKongres2026 fot. FAKRO
POiD-XVIKongres2026 fot. FAKRO
POiD-XVIKongres2026 fot. FAKRO

Trzecim wyróżnieniem był dyplom za zaangażowanie w kampanię „TERMOMODERNIZACJA + DOBRY MONTAŻ”, przyznany firmie jako Partnerowi „DOBREGO MONTAŻU” 2026. To inicjatywa promująca wysokie standardy montażu, energooszczędność oraz świadome podejście do modernizacji budynków.

Nagrody w imieniu FAKRO odebrali: Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu Grupy FAKRO, Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu oraz Bogumiła Szczygelska, Specjalistka ds. Marketingu.

Nagrody są wyróżnieniem i potwierdzeniem, że konsekwentne działania na rzecz rozwoju branży, edukacji rynku oraz budowania wysokich standardów jakości mają realne znaczenie.

źródło informacji: FAKRO