Europejski Kongres Samorządów Online

Możliwość komentowania Europejski Kongres Samorządów Online została wyłączona Aktualności, Samorząd

Europejski Kongres Samorządów Online, odbędzie się na platformie zoom w dniach 8-9 grudnia 2020 r. Wydarzenie organizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich, to wstęp do dyskusji, która odbędzie się podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów w terminie 10-11 maja 2021 w Karpaczu.

Europejski Kongres Samorządów 2020 wydarzenie w formule Online baner
Jak w ciężkim okresie wesprzeć polską gospodarkę, wzmocnić lokalny biznes oraz ożywić współpracę międzyregionalną to pytania, na które spróbujemy znaleźć odpowiedź w organizowanych panelach, warsztatach oraz rozmowach/

Na zarejestrowanych uczestników wydarzenia czekają dwa bloki programowe:

  • We wtorek 8 grudnia zostaną poruszone zagadnienia związane z rolą administracji publicznej we wsparciu polskich eksporterów, wykorzystaniem potencjału inwestycyjnego miast i regionów oraz – w ramach forum polsko-czeskiego – współpracą transgraniczną obu państw. Planujemy rozmowy w formule jeden na jeden z naszymi gośćmi i prezentacje wybranych sądeckich firm.
  • W środę 9 grudnia zaproszeni goście wezmą udział w dyskusji o roli regionów wschodnioeuropejskich w budowaniu regionalnych partnerstw, wpływie epidemii na realizację wizji Smart City oraz konkurencyjności lokalnych biznesów względem wielkich korporacji

W planach również spotkania z laureatami Rankingu Finansowego Samorządu Terytorialnego, rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz warsztaty.

Pprogram EKS online TUTAJ

 

REJESTRACJA pod linkiem:
https://zoom.us/webinar/register/WN_N9q55qDoRkmB0aN3nNZs8w