Dyskusja o bezpieczeństwie Europy – w różnych wymiarach – na Kongresie INTO już w poniedziałek 3 czerwca!

Możliwość komentowania Dyskusja o bezpieczeństwie Europy – w różnych wymiarach – na Kongresie INTO już w poniedziałek 3 czerwca! została wyłączona Aktualności

Suwerenność energetyczna i cyfrowa Europy, skutki ekologicznej transformacji, perspektywy dla zielonego wodoru, rozwoju sztucznej inteligencji i energii atomowej w Polsce będą tematami przewodnimi Europejskiego Kongresu Przemysłu i Energetyki Industry in Transition. Już w poniedziałek i wtorek (3 i 4 czerwca), w Międzynarodowym Centrum Kongresowym spotkają się czołowi przedstawiciele polskiego rządu, unijnych instytucji oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki baner Regionalna Izba Gospodarcza
Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki baner Regionalna Izba Gospodarcza

Czerwcowe Industry in Transition to ważna data w kalendarzu wszystkich zainteresowanych kierunkiem w jakim zmierza gospodarka i przemysł, nie tyko Polski czy Unii Europejskiej, ale i całego Świata. Organizując Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki, katowicka Regionalna Izba Gospodarcza chce stworzyć platformę wymianę wiedzy, doświadczeń i przekazywania postulatów pomiędzy światem biznesu a polityki.

– Naszym celem jest przedyskutowanie, w jak najszerszym gronie, kierunków i zasad transformacji europejskiego sektora przemysłowego i energetycznego – zdradza Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Udział w wydarzeniu zadeklarowali, m.in.:

– prof. Jerzy Buzek, Poseł do Parlamentu Europejskiego

– Marzena Czarnecka, Minister Przemysłu

– Cezary Tomczyk, Wiceminister Obrony Narodowej

– gen. Waldemar Skrzypczak

– Marek Wójcik, Wojewoda Śląski

– Wojciech Saługa, Marszałek Woj. Śląskiego

– Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu GZM

– Michał Dąbrowski, prezes Agencji Rozwoju Przemysłu

– Ryszard Janta, Prezes Jąstrzębskiej Spółki Węglowej

– Rafał Żelazny, Prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

– Piotr Kisiel, p.o. Prezesa Zarządu Rosomak S.A.

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie pod adresem: https://intocongress.eu/rejestracja.html


– Do uczestnictwa i dyskusji podczas Europejskiego Kongresu Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION zapraszamy w szczególny sposób przedstawicieli takich branż jak: energetyka, odnawialne źródła energii, przemysł, hutnictwo, górnictwo i nowe technologie – zachęca Tomasz Zjawiony.

Organizatorem Kongresu jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, która od ponad 30 lat działa na rzecz przedsiębiorców i ma duże doświadczenie w organizacji wydarzeń gospodarczych dla tysięcy uczestników.

źródło informacji: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach