Dotacje i ulgi podatkowe – najlepsza metoda na finansowanie rozwoju firmy

Możliwość komentowania Dotacje i ulgi podatkowe – najlepsza metoda na finansowanie rozwoju firmy została wyłączona Aktualności, porady ekspertów, Prawo i Podatki

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z EDORADCA Sp. z o.o. zapraszają do udziału w konferencji pt.: Dotacje i ulgi podatkowe – najlepsza metoda na finansowanie rozwoju firmy. Konferencja odbędzie się 15.06.2023r. w godz. 10:00-12:00 w auli multimedialnej RIG w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw realizujących lub planujących inwestycje, prowadzących działalność rozwojową oraz tych, którzy szukają możliwości rozwoju przedsiębiorstwa dzięki środkom pochodzącym z dotacji i ulg podatkowych.

Do udziału organizatorzy zapraszają członków zarządów, dyrektorów finansowych, dyrektorów działów produkcyjnych, inżynieryjnych, badawczo – rozwojowych, finansowych, a także osoby odpowiedzialne za innowacje, rozwój, inwestycje i finanse w firmie.

Program konferencji:

1. Jak zmniejszyć koszty prowadzenia firmy. Czyli praktycznie o ulgach podatkowych.

Kto może skorzystać z ulg

Jakie korzyści finansowe możesz uzyskać dla Twojej firmy

Jakie koszty, które już ponosisz, możesz wykazać do ulgi

Ulga na marketing, robotyzację i prototypy

2. Dotacje na inwestycje:

Dotacje na budowę hali, zakup maszyn i urządzeń – również dla dużych firm

Dotacje na zmniejszenie kosztów energii

3. Dotacje na badania i rozwój:

Szybka ścieżka = SMART

4. Dotacje dla przedsiębiorców z województwa śląskiego – przegląd najciekawszych możliwości

Prowadząca: Kamila Kwiatkowska

Od kilkunastu lat doradzam, jak skutecznie skorzystać z bezzwrotnych środków w projektach inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych. Chętnie dzielę się swoim know-how i inspiruję do nowego spojrzenia oraz podnoszenia poziomu innowacyjności w Waszych firmach. Dzisiaj z dumą mogę patrzeć na osiągnięcia setek polskich przedsiębiorców, którzy zaufali mojemu doświadczeniu. Swoją wiedzą dzielę się podczas konferencji i webinariów tematycznych prezentując możliwości różnorodnych form i źródeł finansowania zarówno ze środków dostępnych w Polsce jak i bezpośrednio z Brukseli.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ pod adresem: https://app.evenea.pl/event/konferencjazedoradzca/

źródło informacji: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach