Dołącz do najlepszych z Godłem „Teraz Polska”

Możliwość komentowania Dołącz do najlepszych z Godłem „Teraz Polska” została wyłączona Aktualności

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 30. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Znów nagrodzone zostaną najlepsze produkty, usługi i innowacje, a Godło „Teraz Polska” będzie pomagać milionom klientów w dokonaniu właściwego wyboru podczas zakupów.

Zasady wyboru laureatów Konkursu są tak skonstruowane, że szanse na zwycięstwo w nim mają zarówno małe, lokalne firmy, jak i krajowi potentaci. Fot. Materiały prasowe

Godło „Teraz Polska” należy do najefektywniejszych znaków promocyjnych. Istnieje od 30 lat i przez ten czas nigdy nie zawiodło zaufania, które pokładają w nim krajowi konsumenci, rzetelnie wskazując to co najlepsze na polskim rynku. Zasady wyboru laureatów Konkursu są tak skonstruowane, że szanse na zwycięstwo w nim mają zarówno małe, lokalne firmy, jak i krajowi potentaci. – Produkty, usługi i innowacje oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, są nowoczesne, wyjątkowe oraz mają atut krajowego pochodzenia. Wysoka rozpoznawalność znaku „Teraz Polska” wśród konsumentów wpływa pozytywnie na działania promocyjne firm, wspomaga budowanie marki, a także wzbudza zaufanie do nagrodzonych przedsiębiorstw – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, organizatora Konkursu „Teraz Polska”.

Jak Godło „Teraz Polska” jest odbierane przez klientów

Aby potwierdzić w jaki sposób konsumenci oceniają znak „Teraz Polska” Fundacja co roku przeprowadza badania społeczno- -rynkowe. Oto podstawowe fakty związane z postrzeganiem Godła „Teraz Polska” przez klientów: • 79,3% respondentów uważa, że Godło „Teraz Polska” jest dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług, • 77% osób, które zauważyły Godło „Teraz Polska” na produktach i usługach, dokonało zakupu tych produktów, • 74,4% badanych jest w stanie podać marki lub grupy produktowe oznaczone Godłem „Teraz Polska”, • 72% badanych twierdzi, że Godło „Teraz Polska” gwarantuje wysoką jakość produktu. Badania zostały zrealizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, w latach 2017-2019.

Jak się zgłosić do Konkursu „Teraz Polska”

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.terazpolska.pl, a także dzwoniąc pod nr tel. 22 826 01 91 lub pisząc na adres e-mail: konkurs@terazpolska.pl