Bezpłatne stacjonarne szkolenie otwarte PPK w Twoim mieście – zapisz się!

Możliwość komentowania Bezpłatne stacjonarne szkolenie otwarte PPK w Twoim mieście – zapisz się! została wyłączona Aktualności, porady ekspertów

Bezpłatne szkolenia otwarte dotyczące PPK! Spotkania odbywają się na terenie całego kraju i są prowadzone w formie interaktywnej, co znaczy, że  uczestnicy  mogą aktywnie uczestniczyć w szkoleniu, zadając pytania Ekspertom Regionalnym PFR Portal PPK.  Szkolenia kierowane są do pracodawców, przedstawicieli kadr i HR oraz zespołów odpowiedzialnych za wdrożenie PPK.

Podczas szkoleń zostaną dokładnie omówione zasady funkcjonowania oraz założenia programu PPK poprzez szczegółowe przedstawienie zakresu ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Uczestnicy otrzymają szereg praktycznych informacji, a przede wszystkim aktualną, rzetelną  wiedzę, aby wdrożenie nowego programu odbywało się zgodnie z zapisami ustawy.

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 szkolenia PPK są prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa, wynikających z wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii. Przed rejestracją na szkolenie konieczne jest zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się tutaj.

Sprawdź, kiedy szkolenie odbędzie się w Twoim mieście! Kliknij tu aby zarejestrować się na szkolenie PPK.

mat. portal PPK