Arra Group z Godłem Teraz Polska

Możliwość komentowania Arra Group z Godłem Teraz Polska została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

Arra Group, będąca jednym z kluczowych ogniw w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, otrzymała prestiżową nagrodę Teraz Polska.

Teraz-Polska-Arra

Konkurs „Teraz Polska” organizowany jest od ponad 30 lat. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych polskich produktów, usług i innowacji. W tegorocznej edycji Godła Teraz Polska uhonorowana została Arra Group, która od dwóch dekad specjalizuje się w bezpiecznym transporcie farmaceutyków, produktów okołomedycznych i innych produktów wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C. Firma wspiera walkę z COVID-19, zajmując się dystrybucją szczepionek przeciwko wirusowi na terenie Europy.

„Marka firmy farmaceutycznej opiera się na zaufaniu konsumentów. Klient kupujący produkty lecznicze, musi być pewny, że wybiera te towary, których jakość jest najwyższa. To duża odpowiedzialność, nie tylko dla producenta, ale także operatora logistycznego. W Arra Group mamy świadomość, że nasze doświadczenie i jakość usług ma wpływ nie tylko na postrzeganie produktu i marki producenta, ale także na zdrowie i życie pacjentów. Tym bardziej cieszy nas Godło Teraz Polska, które otrzymaliśmy za bezpieczne dostawy dla farmacji. Nagroda stanowi potwierdzenie wysokiej jakości usług i zobowiązuje nas do dalszego udoskonalania naszego serwisu” – komentuje CEO Arra Group, Artur Ratajczak.

Arra Group – Arra Group jest globalnym operatorem logistycznym, specjalizującym się w transporcie farmaceutyków i innych produktów, wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C. Działamy na rynku krajowym i międzynarodowym, a oferowane przez nas usługi obejmują najwyższej jakości transport i dystrybucję drogową oraz spedycję kolejową, morską oraz lotniczą. 

źródło: materiały prasowe Arra Group