Arra Group wśród liderów konkursu Operator Logistyczny Roku

Możliwość komentowania Arra Group wśród liderów konkursu Operator Logistyczny Roku została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

Arra Group, polska firma logistyczna, będąca jednym z kluczowych ogniw w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, została nagrodzona w konkursie Operator Logistyczny Roku.

ARRA GROUP LIDER-LOGISTYKI-2020

15 czerwca 2021 roku zostali ogłoszeni laureaci konkurs programu badawczego – Operator Logistyczny Roku 2020. Jest to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od 19 lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.

Firma Arra Group została wyróżniona statuetką Lidera Logistyki w kategorii Skokowe Umocnienie Pozycji Rynkowej.

„Nagroda w Badaniu Operator Logistyczny Roku to wyjątkowy zaszczyt dla naszej organizacji, ponieważ o wyniku konkursu decydują odbiorcy naszych usług. Jestem dumny z faktu, że Klienci doceniają nasze niemal 20-letnie doświadczenie i wysoką jakość usług. Laur to efekt pracy i zaangażowania pracowników Arra Group, którzy każdego dnia nie ustają w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Jesteśmy zmotywowani, by robić to jeszcze lepiej” – komentuje Artur Ratajczak, CEO Arra Group.

###

Arra Group jest globalnym operatorem logistycznym, specjalizującym się w transporcie farmaceutyków i innych produktów, wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C. Działamy na rynku krajowym i międzynarodowym, a oferowane przez nas usługi obejmują najwyższej jakości transport i dystrybucję drogową oraz spedycję kolejową, morską oraz lotniczą.

źródło: Arra Group